Звіт депутата Єланецької районної ради Наталі Володимирівни Кружкової за 2018 рік

У своїй  депутатській діяльність керуюся Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»», Регламентом Єланецької районної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради.

 

Являюсь секретарем бюджетної комісії районної ради. Обов’язок депутата відвідувати сесії районної ради, засідання комісії, приймати в них активну участь, що я добросовісно робила. За звітний період із 20 засідань я не пропустила жодного засідання бюджетної комісії і тільки одну сесію із 7, проведених у минулому році,  але з поважної причини.

Приймала активну участь у розгляді всіх питань, які виносились на розгляд бюджетної комісії та районних сесій. Часто доводилось вступати в діалог з представниками влади, щоб підтримати заходи, спрямовані на відродження соціальної сфери району (збереження ФАПів, робота з неблагополучними сім’ями, підготовка до осінньо-зимового періоду шкіл та лікарні)

 

Впродовж звітного періоду підтримувала постійний зв’язок із виборцями задля вивчення громадської думки та потреб населення. Однією з найважливіших ділянок моєї роботи, як районного депутата, є особистий прийом громадян.

 

Складна соціально-економічна ситуація в державі поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходів, тому люди часто зверталися, як до депутата районної ради, з проханнями про фінансову допомогу, особливо на лікування. Усім, хто звертався, була надана допомога.

Протягом періоду було багато звернень від учнів та батьків Єланецького професійного аграрного ліцею з проханням надання матеріальної допомоги на придбання зимового одягу та дров. Як депутат, я завжди намагаюсь відгукнутися на звернення, допомогти або порадити, що робити  в даній ситуації.

Мене запрошували на святкування «Днів села» в Ольгополь, Великосербулівку, Малоукраїнку. Із задоволенням я прийняла участь у їх проведенні, виступила та привітала громаду. Також взяла участь у проведенні «Дня селища Єланець». Разом із депутатами від партії «Наш край» подарували ДЮСШ набір футбольних м’ячів.

Я —  депутат районної ради від політичної партії «Наш край», намагаюся об’єднувати навколо себе однодумців. Ми працюємо разом, наша робота спрямована на вирішення соціально-економічних питань виборців та виконання основного завдання партії – це покращення добробуту наших жителів.

Приймаю активну участь в проведенні усіх заходів районної партійної організації партії «Наш край»

Велика робота в районі була проведена політичною партією «Наш край» по зниженню ціни на газ. Я посприяла, щоб члени трудового колективу ліцею також долучилися до цієї роботи. Завдяки небайдужим людям, які працюють в нашому колективі , була зібрана думка жителів району  та донесена політичною партією «Наш край» до Кабінету Міністрів України.

Постійно доводжу до трудового колективу основні положення і завдання партії та заходи, які проводяться районним штабом.

Протягом всього звітного періоду, як депутат районної ради, постійно займаюсь питаннями допомоги воїнам АТО. Всього і не перерахувати. За власні кошти разом з колективом вирішувались питання допомогти воїнам АТО одягом, товарами гігієни та харчування, постільної білизни, житла. Так, Ігор Блінков (учасник АТО ООС)  в осінній період разом із сім’єю залишився без житла. Я допомогла йому вирішити це питання.

Вирішення вищезазначених питань і є основне завдання депутата районної ради. Розв’язання цих проблем сприятиме підвищенню рівня життя людей.

Керуючись тим, що найбільшою цінністю нашої держави є її люди, своє завдання, як депутата, бачу лише в тому, щоб всебічно сприяти вирішенню їхніх щоденних проблем. Буду і в подальшому працювати для покращення добробуту жителів району.

 

 

Теги: , ,