Звіт про роботу за 2018 рік Єланецької районної організації партії «Наш край»

У 2018 році розвиток районної організації партії «Наш край»  набрав обертів. Зросла кількість членів партії. Створено молодіжне крило, яке активно підключилося до популяризації партійної організації в районі.

В Єланецькій районній раді створено депутатську групу, в складі якої 6 депутатів від нашої партії, які приймають активну участь в житті району та його населених пунктів, надають допомогу в проведенні різних заходів, придбанні необхідного для шкіл, дитсадків тощо.

Єланецький район опинився в аутсайдерах щодо процесу децентралізації в області. В 2018 році районною організацією партії «Наш край» при підтримці Юрія Кормишкіна проведена робота по створенню першої і, поки що єдиної в районі, Калинівської ОТГ, до складу якої увійшло 8 населених пунктів. Цьому передував копіткий організаційний процес – проводились збори, слухання, роз’яснювальна робота з населенням, вивчення перспектив громади. Проведено аналіз ресурсів громади та оцінку потенціалу розвитку. Всього тільки через місяць нашої сумлінної роботи по роз’ясненню правового поля, бюджетоутворення, соціального проектування навіть скептики зрозуміли, що тільки завдяки створенню ОТГ ми зможемо розвивати район.

На відміну від інших населених пунктів Єланецького району, які так і не стали на шлях об’єднання, в Калинівській та Маложенівській сільських радах уже на повну практикують реалізацію проектів по благоустрою, вдосконаленню інфраструктури та соціальному проектуванню. Завдяки депутатам від «Нашого краю» через реалізацію мікропроектів на розвиток інфраструктури району залучено більше 1 млн.  Із них: 388 тис. грн. на придбання  пелетних котлів, 400 тис. на ремонт доріг в с. Калинівка та Маложенівка, 300 тис. грн. на заміну вікон в Калинівській ЗОШ. В цьому році в районі  продовжено реалізацію програми «Нашого краю» по впровадженню альтернативних видів опалення на об’єктах бюджетної сфери. Саме завдяки сприянню та підтримці голови Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна в школах та дитячих садочках Калинівської громади було здійснено заміну газового опалення на твердопаливне. Попереду впровадження таких опалювальних систем у ФАПах.

Надана допомога в облаштуванні їдальні Малодворянської ЗОШ, придбано спортивний інвентар для ДЮСШ. Депутати органів місцевого самоврядування та актив партії прийняли участь в заходах, присвячених Дню знань. Так, було подаровано дошки-фліпчарт Єланецькій, Калинівській та Маложенівській школам, 20 наборів розвиваючих ігор та килимки для проведення занять з розвиваючими іграми.

Завдяки допомозі депутата Миколаївської обласної ради Юрія Кормишкіна, генерального директора  ТОВ СГВП «Агро – Флагман» А.П. Бондарчука  проведено заміну труб  більше 1 км на поліетиленові на території Калинівської сільської ради, що дало змогу забезпечити водою кожну оселю. Калинівська  сільська рада єдина в  Єланецькому районі, яка забезпечує населення з єдиної мережі технічною водою. Питання водопостачання гостро стоїть і в інших селах, тож районна організаціє буде і надалі підтримувати комплексний підхід у вирішенні цього питання уже для всієї Калинівської громади та всіх сіл, які увійдуть до її складу.

На чисельні звернення громади с.Калинівка головою обласної організації партії Кормишкіним Ю.А. було прийнято рішення побудувати храм на території села. Тому, у травні, разом зі служителями церкви, було закладено перший камінь будівництва Храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Партія «Наш край» підтримала ініціативу жителів сіл Маложенівка та Кам’янка щодо благоустрою. Завдяки згуртованості жителів та підтримці Юрія Кормишкіна, вічні пустирі на території населених пунктів  перетворилися на паркові зони. Громада отримала допомогу з технікою для розчищення сміттєзвалищ на території Маложенівської сільської ради. За одну добу смітники перетворилися на підготовлені для паркової зони майданчики, на які було також завезено якісний грунт. У двох майбутніх зонах відпочинку висаджено 300 саджанців фруктових та паркових культур. Кожна сім’я взяла під опіку саджанець. Тепер в кожної сім’ї є своє родинне дерево, яке прикрасить їх рідний край.

В передноворічні свята дітям Єланеччини вручено 300 подарунків – солодощів.

Також ми не стояли осторонь акції, ініційованою обласною організацією партії «Наш край», проти збільшення Кабміном ціни на газ. Зібрано підписи більше 2300 мешканців району.

Пріоритетними напрямками роботи в 2019 році районною організацією визначено подальше впровадження програми по забезпеченню альтернативними видами опалення в бюджетних установах району, допомога громадам у забезпеченні їх стабільного економічного розвитку, благоустрою територій, будівництва водогонів. Привертання  уваги посадовців та тримання на контролі ситуації щодо  ремонту доріг Н – 14 Миколаїв- Кропивницький, Т 15-10 Єланець – Нова Одеса, Р – 55 Вознесенський напрямок.

Офіс Єланецької районної організації партії «Наш край» знаходиться за адресою: смт Єланець, вул.Паркова, буд.9А.

 

Теги: , ,