Уряд має працювати на повернення трудових мігрантів — майже півмільйона українців наповнюють польський Пенсійний фонд!

Партія “Наш край” закликає уряд ухвалити програму повернення в Україну трудових мігрантів, що передбачатиме створення високооплачуваних робочих місць, припинення тиску на бізнес та ліквідацію рейдерства. Про це заявив народний депутат від “Нашого краю” Сергій Шахов.

Уряд має невідкладно схвалити програму повернення трудових мігрантів в Україну, заявив народний депутат від “Нашого краю”.

“Півмільйона українців офіційно сплачують внески до Пенсійного фонду Польщі. Згідно з даними наших державних органів, за кордоном працюють 3,2 мільйона громадян. Незалежні експерти говорять про 5–9 мільйонів. Ще 35 відсотків українців замислюються про роботу поза межами України. Це схоже на катастрофу. “Партія “Наш край” закликає владу негайно ухвалити стратегію повернення трудових мігрантів”, – сказав Сергій Шахов.

Він зазначив, що українці мають працювати на українську економіку.

«Перш за все, рішення мають сприяти розвитку українських підприємств та збільшенню кількості робочих місць. Слід припинити тиск на малий та середній бізнес, ліквідувати “схеми” та “відкати”, посиливши відповідальність за корупцію. Нарешті – ліквідувати рейдерство, що руйнує підприємства й позбавляє людей можливості праці. Такі кроки в перспективі кількох років дозволять створити нові високооплачувані робочі місця й дадуть шанс на повернення заробітчан додому”, – заявив Сергій Шахов.

На думку народного депутата, пасивна позиції української влади щодо міграції закладає бомбу уповільненої дії під її економіку.

“Торік заробітчани переказали в Україну 11 мільярдів доларів. Ніби великі кошти для нашої країни – живемо бідно, але живемо. Та справжній добробут заробітчани створюють країнам, де вони виробляють продукцію, розвивають промисловість, сплачують податки. Такі країни процвітатимуть. Ми ж проїмо кошти й залишимося при своїх. В Україні вже є регіони, де живуть лише жінки з дітьми та літні люди. Чоловіки на заробітках. Хто наповнюватиме наш Пенсійний фонд?”, – підсумував Сергій Шахов.

Теги: , , ,