ЦВК затвердила порядок голосування на президентських виборах та визначила відповідальність за порушення законодавства

Постановою ЦВК №338 від 19 лютого 2019 року затверджено порядок голосування на виборах Президента України та визначено відповідальність за порушення законодавства.

В тексті Постанови сказано, що відповідно до пункту 10 частини другої статті 25, пункту 10 частини першої статті 26, частини п’ятої статті 74 Закону України «Про вибори Президента України», керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1, 17 статті 18 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Затвердити форму і текст плакатів, що роз’яснюють порядок голосування на виборах Президента України (додаток 1) та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України (додаток 2).
  2. Встановити, що плакати, передбачені пунктом 1 цієї постанови, виготовляються кольоровим друкарським способом на офсетному папері № 1 формату А3, щільністю 80 г/м2.
  3. Секретаріату Центральної виборчої комісії забезпечувати під час виборів Президента України виготовлення інформаційних плакатів, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України, з розрахунку по одному примірнику кожного плаката на кожну виборчу дільницю і їх передачу окружним виборчим комісіям з виборів Президента України.
  4. Окружним виборчим комісіям з виборів Президента України забезпечувати передачу плакатів, указаних у пункті 1 цієї постанови, відповідним дільничним виборчим комісіям для розміщення у приміщеннях для голосування або безпосередньо перед ними.
  5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 3 квітня 2014 року № 190 «Про плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України».
  6. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії
Теги: , , ,