Після втручання «Нашого краю» влада Снігурівки відклала підвищення тарифу на воду до 57 грн

Виконавчий комітет Снігурівської міської ради зняв з розгляду питання про підвищення тарифу на водовідведення та водопостачання.

Після розміщення на сайті міської ради, на початку лютого, інформації про підвищення тарифу та численних звернень жителів міста до Снігурівської районної організації партії «Наш край», депутати обласної ради від партії «Наш край» на чолі з головою фракції Юрієм Кормишкіним виступили із категоричною критикою цього рішення та вимогою про недопущення свавілля міської влади.

Відповідне звернення  озвучив перед початком запланованої сесії Снігурівської міської ради депутат обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусілов.

«Наш край» вимагає від мера, першого заступника міського голови, на якого покладено контроль за виконанням даного рішення, і керівництва КП              «Снігурівський комунальник» надати кожному депутату та мешканцям міста розгорнутий розрахунок формування тарифу і його відповідність розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг водопостачання та водовідведення», — вимагалося у зверненні.

На сьогодні питання про підвищення тарифу з розгляду знято. Але й інформації щодо обґрунтування тарифів на вимогу депутатів фракції  «Наш край» також не отримано.

«З одного боку, можна говорити про часткову перемогу. Адже прийняття соціально несправедливого рішення відкладено. Але ми і надалі вимагаємо заслухати під час засідання виконкому звіт керівництва КП «Снігурівський комунальник» про економічний стан підприємства за 2018 рік, обґрунтування запропонованого тарифу та результати аналізів питної води, яка фактично є технічною! Якщо питання знято з розгляду взагалі, то можемо зробити висновок, що керівництву підприємства та міській владі немає чим обґрунтувати захмарний тариф, який вони вже готові були прийняти з 1 березня», — розповів депутат А. Закусілов.

Партія «Наш край» і надалі стоятиме на захисті простих громадян. А  питання про підвищення тарифів на водопостачання у Снігурівці буде під особливим контролем і, у разі прийняття неправомірного тарифу, буде відстоювати інтереси жителів міста в суді.

 

 

Теги: , , , ,