Звіт про депутатську діяльність депутатів Веселинівської районної ради за 2018 рік

Депутатський корпус у районній раді  Веселинівського району  від політичної партії «Наш край» складається з чотирьох осіб.

Депутати від партії «Наш край» у Веселинівському районі завжди намагаються відстоювати інтереси громади.

Так, завдяки ініціативі та підтримці депутата Анатолія Філімонова у селі Новосвітлівка оновився Будинок культури – встановлено металопластикові вікна, проведено ремонтні роботи, оновлено меблі та акустичну апаратуру. Також перетворилася територія перед Будинком культури – придбано та висаджено двадцять туй. Заслугою депутата також став ремонт відрізку центральної дороги в селі Новосвітлівка.

Велика увага приділена депутатами Анатолієм Філімоновим та Ольгою  Дем’яненко закладам освіти. Замінено металопластикові вікна та опалювальний котел у Широколанівській ЗОШ. Катеринівська ЗОШ також тепер прикрашена і утеплена новими вікнами. А Ставківську ЗОШ, крім нових вікон, тепер прикрашають тротуарна плитка та огорожа.  Під контролем Анатолія Філімонова проведено поточні ремонти Ставківського ДНЗ, Піщанобрідського ДНЗ, Широколанівського ДНЗ .

За ініціативи депутатів від «Нашого краю» в районі були спрямовані кошти на ремонт доріг місцевого значення в напрямку сіл Покровка , Кубряки, Гамово,  Іванівка, Новосвітлівка, Олексіївка. З ініціативи та підтримці депутата Миколи Маркова було відремонтовано відрізок дороги до села Михайлівка.

Не залишилися поза увагою депутатів від «Нашого краю» і питання звернення виборців. За звітний період звернулися особисто 37 чоловік, всі без виключення отримали позитивні відповіді  (соціальні питання, особисті, земельні питання).

Депутати Анатолій Філімонов, Володимир Філімонов, Ольга Дем`яненко, Микола Марків у  2018 році  спрямували свої зусилля на вирішення питань охорони здоров`я у Веселинівському районі. Зокрема, за ініціативи депутатів бюджетні кошти були спрямовані на ремонт дитячого відділення  ЦРЛ, ремонт терапевтичного відділення, придбання медичного обладнання.

З  ініціативи та підтримці наших депутатів продовжується  реалізація програми » Житло для медиків». Не залишаються  осторонь питання соціального захисту жителів району. За власні кошти було придбано  продуктові набори на суму 13000 грн. Депутатами неодноразово було  відвідано Будинок тимчасового перебування одиноких та передано солодощі та речі.

Депутатом Володимиром Філімоновим за власні кошти було придбано щебінь для ремонту дороги у с. Зелене, подарована супутникова антена у палату для лікування воїнів АТО.

Дозвілля дітей під час перебування у Варюшинському лагері було урізноманітнине книжками, іграми, тенісними наборами, бадмінтоном, придбаним депутатами від «Нашого краю».

Це невелика добірка добрих справ депутатського корпусу Веселинівської районної ради від політичної партії «Наш край». Тільки спільними зусиллями  наших депутатів ми зробимо наш край кращим.

Теги: , ,