Звіт про діяльність Веселинівської районної організації партії «Наш край» та депутата Веселинівської селищної ради ОТГ Сергія Свердана за 2018 рік

Активна робота Веселинівської районної організації розпочалася у 2018 році. Було створено і облаштовано офіс районної партійної організації і громадська приймальня партії, який став постійним місцем спілкування активу партії.

Представники Веселинівської районної організації партії «Наш край» на чолі з головою беруть участь у  зустрічах з представниками трудових колективів різних галузей,  у проведенні свят та відзначенні знаменних, пам’ятних дат, масових розважальних заходах в районі.

Втілюють у районі  проекти Миколаївської обласної організації партії «Наш край». Так, у рамках акції «Зігрій теплом кожну дитину» напередодні нового року до Опорного навчального закладу Веселинівська ЗОШ 1-3ст. представники районної парторганізації завітали з поздоровленнями  та подарунками. Особлива увага була приділена дітям, які найбільше її потребують. Напередодні циклу зимових свят члени партії на чолі з головою  з подарунками відвідали дитяче відділення Веселинівської ЦРЛ та відділення реабілітації дітей з особливими потребами.

За ініціативи голови Веселинівської районної організації партії «Наш край» Сергія Свердана в одному з кафе селища була організована зустріч дітей зі Святим Миколаєм. Учасники заходу дізналися про історію свята та звичаї.  А Святий Миколай провів чудові конкурси, де діти могли  проявити себе в різних ролях.

Також напередодні свята Сергій Свердан відвідав будинок тимчасового перебування громадян похилого віку в селі Миколаївка, де 35 підопічних отримали новорічні вітання та подарунки.

Не залишаються байдужими партійці до проведення районних заходів з нагоди пам’ятних дат та свят.

Разом з громадою взяли участь у відзначенні 85 річниці Голодомору. Привітали  колектив та вихованців  Широколанівської школи- інтернату з нагоди 50-річчя. До Дня працівників освіти не обійшли увагою вчителів – пенсіонерів, які отримали від голови партійної організації квитки на концерт Назарія та Дмитра Яремчуків, який відбувся 22 жовтня у Веселинівському БК.

Також приділили увагу мешканцям відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання напередодні Дня ветерана і Дня людей похилого віку. Крім того,  голова Веселинівської районної організації партії «Наш край», депутат Веселинівської селищної ради ОТГ Сергій Свердан взяв участь у засіданні Університету третього віку, який проходив у Веселинівському краєзнавчому музеї. Сергій Іванович привітав слухачів Університету з Днем людей похилого віку, передав учасникам солодощі та чай для доброго відпочинку. Під час таких зустрічей постійно вивчається коло проблем пенсіонерів громади та знаходяться шляхи їх вирішення, проводиться консультативно-роз’яснювальна робота.

Другий рік поспіль  Веселинівська  районна організація партії «Наш край» приймає участь в акції обласної організациії «Подаруй книгу для бібліотеки» . В цьому році районній  бібліотеці було передано комплекти книжок для Широколанів-ської, Покровської, Варюшинської, Ставківської сільських  бібліотек.

 

У мальовничому куточку Веселинівського району, а саме в селі Варюшино функціонує  оздоровчий табір » Веселинка». Тут оздоровлюється близько 130 дітей з району, а саме діти з малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, обдаровані діти. Депутати районної ради від партії «Наш край» на чолі з головою районної організації під час урочистостей до відкриття табору вручили три комплекти для тенісу та ігри для дозвілля дітей.

Під час свята останнього дзвоника у Веселинівській ЗОШ №1 від імені голови Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна вручено цінний подарунок та подяку чемпіону  гімназіади в республіці Марокко  учню 10-Б класу Давиду Самсонову. Також  цінний подарунок і подяку від голови партії Юрія Кормишкіна отримав призер міжнародної гімназіади в республіці Марокко, володар бронзової медалі учень 11-Б классу  Денис Гринчук.

За ініціативи  Веселинівської районної організації партії «Наш край»  в мікрорайоні по вулиці Набережна відбулася акція  «Веселинівщина – наш квітучий  край», під час якої було пофарбовано дитячий майданчик «Веселка» та прибрана прилегла територія. В акції взяло участь 15 чоловік. Кошти на фарбу були виділені депутатом Веселинівської селищної ради Сергієм Сверданом, наймолодші учасники акції отримали солодощі.

Представники районної організації партії «Наш край» основним завданням у своїй діяльності вважають  долучитися до позитивних змін у всіх сферах життя громади Веселинівського району. Так,  під час зустрічей з активом-офіційними представниками партії, проводяться обмін досвідом роботи на місцях, вивчення проблем у населених пунктах тощо

Теги: , , ,