ЗВІТ про роботу Баштанської районної партійної організації і депутатів місцевих рад від політичної партії «НАШ КРАЙ» за 2018 рік

Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш край» створена і зареєстрована у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області  в 2015 році.

3 вересня 2018 року на звітно-виборних зборах головою районної організації був обраний Петро Іванович Жигалкін —  авторитетна , ініціативна, зважена  і відповідальна   людина, яка має значний досвід роботи в органах влади.

За 4 місяці 2018 року  активізувалася діяльність партійної організації, установився діловий двобічний контакт  партійної організації з депутатами місцевих рад , головними особами  району і міста Баштанки.

Головним випробуванням для голови Баштанської  районної організації стала робота по організації виборів у Лоцкінську сільську раду ОТГ та підбору кандидатів у депутати від політичної партії «Наш край».  Незважаючи на відсутність  досвіду в проведенні виборчої кампанії,  районна партійна організація успішно з цим справилася і висунула майже на всі виборчі округи   гідних кандидатів у депутати. На жаль, вибори були скасовані через введення воєнного стану.

Депутатський корпус від політичної партії «Наш край» складається з

3-х депутатів районної ради та 3-х депутатів Баштанської ОТГ. Попри невеликий кількісний склад представників нашої політичної сили в органах місцевого самоврядування , вплив на вирішення соціально — економічних проблем Баштанщини, їх внесок і сприяння в розвиток району  дуже вагомий.

За ініціативи депутатів Баштанської міської ради Світлани Таранкової, Олександра Мазуренка, Людмили Луценко залучені кошти на реалізацію проектів «Нова українська школа», «Школа-осередок талантів», «Школа творчості» в освітніх закладах Плющівки та Христофорівки.

На сесіях Баштанської міської ради за ініціативи депутатів від політичної партії  «Наш край» Світлани Таранкової, Олександра Мазуренка прийняті рішення про забезпечення сіл округу рейсовим сполученням, ремонту водогону, ремонтних робіт у Христофорівському Будинку культури та дошкільному навчальному закладі у Плющівці. За ініціативи депутата районної ради Лесі Курчик відновлено транспортне сполучення Новоолександрівка — Миколаїв, оновлена та зміцнена матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу у селі Новоолександрівка. У рамках волонтерської діяльності проведено благодійні ярмарки, організовано збір речей та подарунків для воїнів АТО.

За звітний період актив партії та депутати від «Нашого краю» приймали активну участь у проведенні всіх державних, районних та місцевих заходів та в реалізації власних партійних проектів Миколаївської обласної організації, а саме:

  • Прийняли активну участь у Всеукраїнській акції, яку ініціювала політична партія «Наш край», по збору підписів «Ні — підвищенню ціни на газ». Було зібрано більше 1500 підписів.
  • Участь у святкуванні Дня міста Баштанка, під час якого вручено цінні подарунки від голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна.
  • Участь в урочистостях до Дня збройних сил України та місцевого самоврядування.
  • Допомога людям похилого віку з врученням їм продовольчих наборів.

—  Проведення зустрічей з трудовими колективами закладів медицини, освіти, культури новоствореної Лоцкинської ОТГ та надання їм благодійної  допомоги.

—   Придбання обласною організацією партії «Наш край» за підтримки Юрія Кормишкіна електрокардіографа для Лоцкинської лікарні.

—   Допомога у придбанні ліноліумного покриття для Лоцкинської ЗОШ.

—     Допомога у придбанні електроматеріалів для Новоолександрівської ЗОШ.

  • В рамках проекту «Зігрій теплом кожну дитину»  — участь у Новорічних заходах у Лоцкинському дошкільному та інших навчальних закладах з  привітаннями  для колективів та врученням солодощів для дітей.

 

Теги: , ,