Звіт про діяльність Миколаївської районної організації партій «Наш край» за 2018 рік

Миколаївська районна організація політичної партій «Наш край» створена в 2015 році. З грудня 2017 року очолює організацію Андрій Васильович Добровольський. У квітні 2018 року створені та облаштовані партійний офіс та громадська приймальня. Все це сприяло  активізації роботи районної організації, встановленню взаємозв’язку з депутатським корпусом, активом партії.

Значну роботу районна партійна організація, спільно з депутатами місцевих рад, проводить по спілкуванню з жителями району та реагуванню на звернення по вирішенню соціальних проблем громад. Проводимо масові заходи, тим самим позиціонуємо політичну партію і популяризуємо її дії.

Миколаївська районна організація постійно приймає участь в районних заходах, в тому числі у 2018 році:

 • Свято патріотичної пісні. Колективу-переможцю Кир’яківської ЗОШ І-ІІІ ступенів вручено подарунок  — екскурсія до кінно-спортивної  школи.
 • На змаганнях при відкритті кінно-спортивного  сезону 2018 вручено призи та подарунки переможцям змагань.
 • Разом з депутатами районної ради приймали участь в святі Останнього дзвоника, відвідали Ковалівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та вручили подарунок —  екскурсію на кінно-спортивну школу.
 • Приймали участь у Міжнародному фестивалі повітряних зміїв, який проходив у травні місяці на території села Трихати.
 • До Дня захисту дітей відвідали   багатодітну сім’ю Масленікових у селі Весняне. В сім’ї виховується десять прийомних дітей. Привітали зі святом та вручили солодощі, продукти харчування та  квитки на лицарський турнір, який проходив м. Миколаїв.
 • Член ради Миколаївської районної організації, депутат Михайлівської сільської ради Наталя Чех від імені районної організації привітала зі святом Днем захисту дітей маленьких мешканців села Кринички, вручила солодощі та квитки на лицарський турнір учасникам гуртка «Веселка».
 • Привітали депутатський корпус Ольшанської громади з Днем Конституції та подарували Ольшанському будинку культури ноутбук з принтером.
 • Депутати обласної ради, районної ради, депутати Шостаківськоїсільської ради, партійний актив сумісно провели акцію «Весняна толока». Висадили дерева та кущі на території ДП «Конярство України», а також на території  Шостаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 • На засіданні сесії ради Нечаянської громади вручене подарунок учасникам художньої самодіяльності Іванівського сільського клубу.
 • Депутатами було відвідано свято «Першого дзвоника» у 11 школах  Миколаївського району.
 • Районна партійна організація допомагає у проведені свят громадам району. Так, була надана фінансова допомога Веснянській громаді для проведення «Дня села» в  селах Весняне, Надбузьке , Сливине . Членом  партії Оленою Колодієнко було власноруч виготовлені три святкових торта.
 • Радсадівській  громаді в  с. Стара Богданівка для проведення «Дня села», надана фінансова підтримка для благоустрою  території села.
 • Напередодні святкування, в якості подарунка громаді, було зроблено ремонт підлоги в приміщені пошти в селі Новобогданівка.
 • В селі Трихати Ольшанської селищної ради під час святкування «Дня села» від районної партійної організації матері паралімпійського чемпіона Максима Ярового було вручено подарунок – праска, а для громади  селища Ольшанське  — студія звукозапису.

Обласними депутатами Садрідіновими постійно надається допомога малозабезпеченим верствам населення та людям похилого віку.

 • До Дня людей похилого віку обласними депутатами Тахіром Садрідіновим та Рустамджаном Садрідіновим була надана фінансова допомога для вшанування 70 ветеранів праці в Михайлівській громаді. Районною партійною організацією 20 ветеранам с. Радісний Сад та с. Новобогданівка було вручено продуктові набори.
 • Обласними депутатами Тахіром Садрідіновим та Рустамджаном Садрідіновим були виділені кошти Іванівській ЗОШ I- III ступенів на поточний ремонт спортивної зали .
 • До Дня захисника України голова районної організації партії «Наш край» привітав бійців АТО Миколаївського району, що боронили державу на Сході країни. На святі були присутні близько 40 учасників АТО, більшість з яких захищали Донецький аеропорт та пройшли пекло іловайського котла. Також за кошти спонсорської допомоги депутатів районної ради присутнім було організовано «чаювання».

Миколаївська районна організація політичної партії «Наш край» приймає активну участь у житті всього району, активно пропагує  серед жителів, особливо серед молоді Миколаївського району, здоровий образ життя, підтримує талановиту молодь, постійно проводяться зустрічі з мешканцями району.

 • Надана фінансова допомога для участі футбольної команди Миколаївського району «Бастіон» у зимовій першості з футболу серед аматорських команд 2018-2019 р., а також придбана спортивна форма та футбольні м’ячі для команди.
 • Спонсором щорічної культурно- мистецької акції «Віват, таланти!», в якій взяли участь дитячі вокальні колективи району, виступила районна партійна організація «Наш край» .
 • Для учнів Надбузької ЗОШ була безкоштовно організована екскурсія на територію кінно-спортивної школи, робітники якої надали можливість всім бажаючим учням  особисто відчути себе в якості вершників та здійснити свою мрію покататися на конях.
 • Надана спонсорська допомога учням Радсадівської ЗОШ, призерам районних та обласних змагань із настільного тенісу, для участі в Рейтинговому турнірі у м. Вознесенськ .
 • Миколаївська районна організація партії «Наш край» надала спонсорську допомогу для участі солістки районного  Будинку культури Оксани Коваль та керівника Наталі Лисогор у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва імені І.С. Козловського для обдарованих дітей та молоді малих територій «Пошук нового звучання», організованого Мережею Глобального Договору ООН в Україні за підтримки Українського культурного фонду з метою сприяння розвитку територіальних громад та підтримки української культури.
 • Надали фінансову підтримку колективу «Файні молодиці» Іванівського сільського клубу для участі  у V Всеукраїнському фестивалі — конкурсі мистецтв «Сяйво первоцвітів», який відбувся 15 грудня у Києві. У фестивалі приймали участь 64 колективи з усієї України. «Файні молодиці» зайняли друге місце та отримали сертифікат на поїздку до Грузії.

У Миколаївському районі в жовтні стартував соціальний проект  «Готуйте  сани  з літа».

Голова Миколаївської районної організації партії «Наш край» Андрій Добровольський звернувся до обласних депутатів  Тахіра Садрідінова та  Рустамджана Садрідінова з пропозицією організувати овочеві ярмарки для реалізації власної продукції підприємства  по соціальним цінам.

Було реалізовано 102 тони продукції у 25 населених пунктах.

Обласними депутатами  Садрідіновими надано безкоштовно і розвезено  12 тон овочів у 23 заклади освіти.

Не обділили турботою та увагою і Кам’янське  відділення стаціонарного догляду за одинокими громадянами, вони отримали понад 600 кг овочів.

Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами Степівський дитячий будинок- інтернат отримав  1600 кг овочів.

На території Миколаївського району проживають три родини, члени  яких загинули в АТО/ ООС загинули. Виникло питання, що може зробити партія «Наш край» для цих осіб, для їх сімей. Голова Миколаївської районної організації партії «Наш край» запропонував, а обласні депутати Садрідінови підтримали ідею та надали безкоштовно   по  100 кг  овочів кожній сім’ї .

Долучившись до власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину», голова  Миколаївської районної організації партії «Наш край» спільно з депутатами обласної ради привітали і вручили подарунки 368 дітям  Степівського будинку–інтернату, шкіл в селах Іванівка, Кринички, Благодарівка, Маловарварівка, Козирка, Весняне до дня Святого Миколая та Нового року.

 

Ініціатива та пропозиції Миколаївської районної організації партії та депутатського корпусу району від «Нашого краю» сприяли вирішенню соціально-економічних проблем району. Протягом року членами районної організації партії були надіслані звернення:

—  До Служби автомобільних доріг у Миколаївській області з проблемами,  які стосувалися двох сіл. Села Козирка, яке входить до складу Радсадівської сільської ради та села Мирне , яке входить до складу Нечаянської сільської ради. Йшлося про проблему розчистки бетонного водовідведення понад дорогою і недопущення підтоплення Козирської амбулаторії.

— До сільського голови Радсадівської сільської ради, стосовно вирішення проблем жителів сіл Зарічне та Стара Богданівка щодо встановлення зупиночного комплексу та відповідного знаку.

Миколаївська районна партійна організація разом з Миколаївською обласною організацією партії «Наш край» стала активними учасниками акції

«Ні підвищенню ціни на газ!». Було зібрано  858 підписів мешканців району.

 

 

 

 

Теги: ,