Депутат Миколаївської міської ради від фракції «Наш край» Сергій Кантор піддав критиці проект реконструкції Соборної площі

Під час засідання архітектурно-містобудівної ради депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Кантор розкритикував проект реконструкції центральної площі обласного центру. Депутат вважає його непродуманим і непрактичним.

«Якщо ми не можемо побудувати краще, то давайте не будемо руйнувати те, що зробили до нас. Головне —  не нашкодити. Ціна питання — 200 мільйонів.  Що це за діжки з деревами на площі, які навесні поставлять, а восени заберуть гнилі. Хто за ними дивитися буде? Де вони будуть знаходитись взимку? Хто їх буде поливати? Там такий простір, а зараз ми його забетонуємо і поховаємо на 50 років», — зазначив депутат.

Сергій Кантор упевнений, що для реконструкції Соборної площі потрібен інший проект.

«Я вважаю, що місто, в особі городян, які своїми податками формують бюджет, має право замовляти те, чого воно хоче. Все повинно бути зроблено правильно, з урахуванням основних моментів. Є наука — архітектура. У нас виходить так: площа сама по собі — там один проектант. Ця зелена зона — сама по собі, і там буде якийсь інший проектант. На це потрібно 10 років, повірте мені, копіткої праці з солідним проектом. На площу потрібно буде якщо не мільярд, то, можливо, 700 мільйонів. Це великі гроші. Нехай це буде 10 років, але будемо знати, що з кожним роком ми наближаємося до того, що ми хотіли б мати», — запевнив депутат.

Сергій Кантор підсумував, що ті кошти, які місто виділило на реконструкцію в цьому році, можна витратити на більш потрібні для громади цілі.

«Треба ще раз зважити, треба ще раз на це питання подивитися. У нас купа проблем у місті, ми знайдемо куди подіти ці кошти», — підсумував депутат від «Нашого краю».

Архітектор Володимир Сисоєв запропонував раді перенести розгляд цього питання, щоб ще раз обговорити і прийняти консолідоване рішення.

 

Теги: , , ,