«Наш край» підтримав ветеранів Миколаївського району у проведенні шахово-шашечного турніру

Шахово — шашечний турнір серед ветеранів Миколаївського району до Дня визволення Миколаївської області від німецько – фашистських загарбників став вже традиційним. І в цьому році, у рік 75ої річниці, ветеранська організація не порушила традиції. Районна організація партії «Наш край» також не залишилась осторонь. На прохання голови ради ветеранів Миколаївського району Ольги Чарушнікової партійці придбали комплекти  медалей , кубків і грамот для проведення турнірів.

«Ми були раді долучитися до проведення турніру. Вітаємо всіх поціновувачів цих мудрих ігор. Зичимо учасникам творчої енергії, бажання постійно вдосконалювати свою майстерність, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих ходів!» — привітав учасників змагань голова районної організації партії «Наш край» Андрій Добровольський.

У змаганнях взяло участь 25 учасників від 9 ветеранських організацій Миколаївського району.

Серед призерів приємно було вітати депутата Ольшанської селищної ради ОТГ від партії «Наш край», голову Ольшанської ради ветеранів Олександра  Білого  — він  посів друге  почесне місце в шашковому турнірі.

«Такі зустрічі дуже важливі для нас, ветеранів. І головне – не перемога, а можливість поспілкуватись під час турніру. Ми дякуємо районній організації партії «Наш край» за небайдужість та постійну підтримку», — подякувала голова ради ветеранів Миколаївського району Ольга Чарушнікова.

 

 

Теги: , , , ,