За підтримки Юрія Кормишкіна на Єланеччині розпочав роботу оновлений єдиний в районі центр інклюзивної освіти

За сприяння Єланецької районної організації партії «Наш край» та особисто голови Миколаївської обласної організації партії Юрія Кормишкіна на базі Опорного навчального закладу «Єланецька ЗОШ І-ІІІ ст.» розпочав роботу перший та єдиний в районі оновлений Інклюзивно-ресурсний центр.

Як розповідає директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центру» Єланецької районної ради Анастасія Дериглазова, на облаштування приміщень установи було витрачено більше 300 000 грн. Частину коштів було виділено з районного бюджету, частину – з місцевого, значну фінансову підтримку надав Юрій Кормишкін.

«Коли районною радою було прийняте рішення про створення комунальної установи, ми прийшли в пусті кабінети. Тут зовсім нічого не було. За короткий час, завдяки злагодженій роботі небайдужих людей, зацікавлених в розвитку дітей, нам вдалося створити центр, де діти отримують ту допомогу, ту підтримку, турботу та знання, які їм просто необхідні для повноцінного розвитку. Комплексне оцінювання, з моменту створення закладу, пройшло 16 діток з різних шкіл району. Наразі в центрі проходять навчання 10 дітей з особливими освітніми потребами. Найменшому нашому вихованцю 3 рочки. Є у нас і Руслан Харкевич, якого батьки привозять з сусіднього Братського району, так як такого центру в них немає. На облаштування центру було з районного бюджету виділено майже 200 000 грн., за рахунок місцевого бюджету майже 80 000 грн. і близько 50 000 грн. ми отримали від Юрія Анатолійовича», – розповідає директор центру.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради представлена окремим кабінетом індивідуальних консультацій логопеда та практичного психолога, кабінету групових консультацій та кабінету ЛФК. Працює центр з 08.00 до 17.00. Для кожної дитини розробляється окремий графік, у відповідності з навчальним процесом та з врахуванням місця проживання дитини.

Слова вдячності на адресу Юрія Кормишкіна та партії «Наш край» прозвучали і з вуст дітей та батьків, які, як ніхто, розуміють важливість створення такого центру, де діти з особливими потребами мають можливість отримувати необхідну освіту від профільних фахівців.

«Ми вдячні кожному з вас і Вам особисто, Юрію Анатолійовичу, за те, що Ви не залишились осторонь створення та розвитку такого центру дня наших дітей. Пам’ять м’язів зберігається тільки три дні. І якщо вправи, навички не повторювати, якщо з дітьми не займатися в спеціальних умовах з фахівцями, то нашим дітям буде дуже важко в самостійному житті та в соціалізації. Ми тут всі – одна єдина родина. І дуже приємно, що Ви, а це відчувається, пропустили через своє серце нашу історію, наші турботи. Дякуємо за все», — сказала одна з присутніх матерів.

https://youtu.be/ZwWT9XuqWMA

Варто відзначити, що презентація оновленого центру відбулась завдяки наполегливості голови Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмили Присяжнюк, яка з особливою турботою віднеслась до питання облаштування Інклюзивно-ресурсного центру та створення гідних умов для навчання та занять вихованців установи.

Окрім того, що було здійснено облаштування центру, гості запрошені на презентацію не прийшли з пустими руками, а привезли від Миколаївської обласної організації та Єланецької районної організації партії «Наш край» солодкі подарунки та різноманітні розвиваючі іграшки, спеціальне обладнання і приладдя для занять.

 

 

Теги: , , , , ,