Звіт депутата обласної ради Андрія Миколайовича Закусілова за 2018 рік.

 1. Діяльність на виборчому окрузі

 

Виборчий округ № 38 м. Снігурівка. На протязі 2018 року безперебійно працювала громадська приймальня (м. Снігурівка вул.. Суворова 17, другий поверх).

Мною здійснено  52 особистих та виїзних прийомів, розглянуто 88 письмових та усних звернень громадян, підготовлено і подано на розгляд до відповідних органів влади та посадових осіб 32 депутатських запити  та звернення.

Брав участь у засіданнях та обговореннях на сесіях Снігурівської районної і міської ради.

Брав участь у роботі нарад Снігурівської РДА з соціальних питань, охорони здоров’я, захисту прав воїнів АТО та їх сімей.

 

Серед найважливіших напрямів діяльності:

 • Сприяння фінансуванню програм соціально-економічного розвитку регіону.
 • Розвиток молодіжного спорту.
 • Будівництво та ремонт інфраструктурних та соціально значущих об’єктів.
 • Соціальна підтримка населення, благодійна діяльність та вирішення проблем окремих громадян.

Висвітлення депутатської діяльності проходить на особистій сторінці соціальної мережі «Фейсбук».

 

 1. Діяльність в обласній раді

 

Працюю  заступником голови постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму.

Обрав цю комісію, тому що вважаю розвиток охорони здоров’я та соціальний захист населення —  одним із головних завдань усіх рівнів влади.

Протягом 2018 року у складі комісії брав участь у роботі над наступними програмами: обласна Програма «Медичні кадри Миколаївщини», комплексна програма соціального захисту населення «Турбота», програма економічного і соціального розвитку Миколаївської області, обласна Цільова соціальна програма з протидії  ВІЛ-інфекції/ СНІДу, комплексна програма захисту прав дітей  Миколаївської області «Дитинство»,  обласна Програма «Безбар’єрна Миколаївщина», обласна Програма боротьби з онкологічними захворюваннями .

 

 1. Освіта

 

 • Продовжую лобіювання впровадження інклюзивної освіти на території Снігурівського району, яке розпочав 2017 році (93 000 грн. придбання будівельних матеріалів, вікон, дверей, сантехники та інше), також беру участь у роботі Інклюзивно-ресурсного центру на базі ЗОШ №3.
 • Разом з іншими депутатами від «Нашого краю» сприяв виділенню фінансової підтримки 20 навчальних закладів району, яку вони отримали з обласного та районного  бюджету для посилення матеріально-технічної бази та проведення ремонтних робіт в школах і дитячих садочках району.

 

 1. Медицина

 

 • Продовжую відстоювати статус Снігурівської районної лікарні як опорного закладу в створеному госпітальному окрузі.
 • Після звернення мешканців Снігурівського району, до мене та голови райдержадміністрації Бойко І.В., розпочато створення відділення гемодіалізу та нефрології при Снігурівській ЦРЛ.
 • Фінансова допомога та медичний супровід у медичних закладах обласного підпорядкування 16 тяжкохворих та онкологічних хворих зі Снігурівського району.

 

 1. Буде спорт – буде здорова нація.

 

Систематично організовую та підтримую проведення різноманітних спортивних заходів та турнірів, адже вважаю, що спорт потрібен кожному задля здорового розвитку нації.

 • За нашим поданням, разом з депутатами обласної ради  від Снігурівщини Кормишкіна Ю. А. та Донченко О. В., Снігурівський район в листопаді 2018 р. отримав 576 тис. гривень з обласного бюджету на спортивне обладнання та інвентар для закладів освіти району.
 • Протягом 2018 руку організовано та проведено 14 районних відкритих турнірів з волейболу.
 • Мною надана фінансова допомога 5 спортивним командам для поїздок на змагання. Завдяки цьому Снігурівщина гідно представлена на різноманітних спортивних заходах.
 • Разом з головою Снігурівскої районної адміністрації ініціював створення в м. Снігурівка соціальної безкоштовної спортивної зали.
 • Як голова районної організації партії «Наш край», завжди ставлю у пріоритетах підтримку активної молоді району та спортивного руху. Команда ФК «Україна» Снігурівщини отримала нову яскраву форму від «Нашого краю» за перше місце у Чемпіонаті Снігурівського району. Крім того, нашими депутатами партії систематично здійснюється фінансова підтримка місцевих команд.

 

 1. Соціальний.

 

 

 • Як голова Снігурівської районної організації «Наш край» щороку сприяю виділенню подарунків для першокласників різних шкіл району до 1 вересня та подарунків до дня святого Миколая дітлахам дитячих садочків
 • Організовано та проведено соціальній проект «Майстерня Святого Миколая», до якого долучилися 80 дітлахів Снігурівщини.
 • Ініційоване проведення суботника на території міського стадіону «КОЛОС».
 • Проведення благодійних обідів для соціально-незахищених верств населення та людей, що потребують допомоги – 500 порцій обідів та 150 продуктових наборів.
 • За моїм поданням Снігурівський район отримав з обласного бюджету кошти на проведення поточних ремонтів доріг у селах Снігурівського району та м. Снігурівка.
 • Беру активну участь у розвитку волонтерського руху на Снігурівщині. Провів 12 спільних акцій з БФ «Волонтери Снігурівщини» по збору продуктів, теплих речей для воїнів АТО, дитячих будинків та постраждалих жителів Донецької та Луганської областей.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , ,