ЗВІТ депутата обласної ради Тахіра Садрідінова за 2018 рік

Депутат Тахір Садрідінов був обраний до Миколаївської обласної ради по 29 округу (Миколаївський район). Входить до складу фракції політичної партії «Наш край». Є членом постійної депутатської комісії облради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

У пріоритеті депутатської діяльності на окрузі вважає допомогу школам, дитячим садочкам, лікарням, інвалідам, пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, надає спонсорську допомогу футбольній команді.

В рамках щорічної програми «Допомога населенню Миколаївського району» депутат обласної ради від політичної партії «Наш край» Тахір Садрідінов організовує ярмарок з продажу овочевої продукції за соціальними цінами, що дає можливість людям значно заощадити кошти на придбанні овочів.  Було реалізовано 102 тони продукції у 25 населених пунктах. Також надано безкоштовно і розвезено  12 тон овочів у 23 заклади освіти. Не обділили турботою та увагою і Кам’янське  відділення стаціонарного догляду за одинокими громадянами, вони отримали понад 600 кг овочів. Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами Степівський дитячий будинок- інтернат отримав  1600 кг овочів.

Долучившись до власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину», виділив кошти на подарунки 368 дітям  Степівського будинку–інтернату, шкіл в селах Іванівка, Кринички, Благодарівка, Маловарварівка, Козирка, Весняне до дня Святого Миколая та Нового року.

Відповідно до розпорядження голови Миколаївської ОДА № 475-р від 06.11.2018 року отримано фінансування на реалізацію 7 проектів соціально-економічного розвитку на суму 1 300 000 грн, а саме:

  • «Покращення благоустрою шляхом капітального ремонту вуличного освітлення та встановлення дитячого ігрового майданчика в с. Козирка Очаківського району Миколаївської області» — 199,914 тис. грн.
  • «Підвищення енергоефективності в будівлях загальноосвітніх закладів (заміна вікон та дверей на металопластикові з подвійними склопакетами) Радсадівської ОТГ Миколаївського району Миколаївської області» — 199,506 тис. грн.
  • «Капітальний ремонт свердловини для води № 0257 в селі Стара Богданівка Миколаївського району Миколаївської області» — 299, 005 тис. грн.
  • «Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Зарічне Миколаївського району Миколаївської області» – 100,128 тис. грн.
  • «Облаштування прилеглої території дитячого майданчика с. Радісний Сад Миколаївського району Миколаївської області» — 160, 670 тис. грн.
  • — «Капітальний ремонт водонапірної вежі «Рожновського» в селі Стара Богданівка Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області – 25 тис. грн.
  • «Придбання стоматологічної установки для стоматологічного кабінету Козирської сільської лікувальної амбулаторії Очаківського району Миколаївської області» – 89,394 тис. грн.
  • За рахунок субвенції з обласного бюджету на емонт регіональних доріг отримали кошти в сумі 397 000 тис. грн, а саме:

В селищі Радісний Сад – вул. Ольшанського;

В селі Стара Богданівка – вулиця Аркасівська;

В селі Козирка – вулиця 8-го Березня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , ,