ЗВІТ депутата обласної ради Івана Чіпака за 2018 рік

З метою забезпечення виконання обов`язків депутатів обласної ради щодо звітування про свою роботу перед виборцями, на підставі частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою виконання рішення обласної ради «Про організацію звітів депутатів Миколаївської обласної ради сьомого скликання», я – депутат обласної ради Іван Іванович Чіпак повідомляю таке. Основною формою звіту перед виборцями обрав особисті зустрічі та зустрічі у трудових колективах підприємств та організацій.

Мною надано матеріальну допомогу:

  • Виділив: 200 тис. грн на ремонт під’їзду до гімназії.
  • 16,5 тис. грн на установку вікон в хірургічному відділенні Казанківської ЦРЛ.
  • Обладнання душової кімнати в Казанківській ЦРЛ, вартість – 18,7 тис. грн.
  • Виділення 85 тис. грн на підтримку ФК  «Казанка».
  • Проведення спортивних заходів в Казанківському аграрному ліцеї – 16,5 тис. грн.
  • Придбання спортінвентаря для аграрного ліцею – 8,3 тис. грн.
  • Виділення помочі на лікування учасників АТО в сумі 6220 грн.
  • Проведення футбольного турніру серед старшокласників Казанківського району – 300 грн.
  • Забезпечення транспортної перевозки 100 т щебня для ремонту доріг.

Особливу увагу приділяю роботі з молоддю, формуванню у молодого покоління бажання вести здоровий спосіб життя. Тому завжди підтримую всі починання у Казанківському районі щодо проведення спортивних змагань. У цьому році ініціював у Казанківському аграрному ліцеї  проведення спортивних змагань під гаслом «Молодь за здоровий спосіб життя», які, сподіваюсь, стануть традиційними. З 180 студентів ліцею у змаганнях взяли участь 50 чоловік. Підтягування, віджимання, стрибки, біг – це не повний перелік вправ, в яких молодь виборювала звання переможця. Двадцять найкращих отримали грошові премії.

Школи Казанківського району потребують осучаснення та оновлення матеріально-технічної бази. Тільки за останні два місяці 2018 року довелося в оперативному режимі вирішувати ряд проблем, які виникали в навчальних закладах через мале фінансування, а десь через те, що районні бюджети не в змозі в повній мірі забезпечити всім необхідним освітні установи. В Троїцько-Сафонівській школі допомогли з оновленням шкільного автобусу —  замінили авто-шини на колесах, які вже зовсім «облисіли». В Казанківську ЗОШ №4 тільки відправили сучасну багатофункціональну оргтехніку для здійснення адміністрування та навчання дітей в гуртках «Юний журналіст», «Рідний Край», допомогли з комп’ютеризацією відділу освіти. На часі також стоїть питання утеплення навчальних закладів та реконструкція системи опалення шкіл Казанківського району. Сьогодні ці питання тримаємо на контролі разом з головою Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрієм Кормишкіним.

Брав активну участь в роботі постійної комісії обласної ради з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.  Спектр питань, якими опікується постійна комісія, є багатогранним. Так, за звітний період комісія займалася питаннями:

— функціонування аварійно-рятувальних підрозділів, відповідно до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

— профілактики, попередження та захисту населення та навколишнього природного середовища від пожеж відповідно до заходів Регіональної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки Миколаївської області;

—  оптимізації системи захисту прав дітей відповідно до заходів Комплексної програми захисту прав дітей Миколаївської області «ДИТИНСТВО»;

— упорядкування адміністративно-територіального устрою Миколаївської області в рамках чинного законодавства;

— підвищення загальної правової культури населення області в рамках Програми правової освіти населення у Миколаївській області.

Брав участь у більшості масових заходів та свят, які проводились на території Казанківського району.

 

 

 

Теги: , ,