Звіт про роботу депутата обласної ради Григорія Ташлика за 2018 рік

Обраний до обласної ради від Політичної партії «НАШ КРАЙ», за мажоритарним округом № 14 (Вознесенський район).

Як голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва, працюю відповідно до функціональної спрямованості та затвердженого плану роботи комісії. У минулому році проведено 7 засідань та розглянуто 102 питання. Рішення розглядаються виключно у рамках діючого законодавства та прийнятих обласною радою Програм.

У відповідності до закону України «Про статус депутатів місцевих рад» регулярно проводжу прийоми громадян, зустрічі із виборцями. Розглянуто за минулий рік більше 100 звернень та вирішено проблеми громадян: консультації з різних питань, матеріальна допомога, втручання у процес незаконних дій з боку посадових осіб тощо.

На виконання доручень виборців було розроблено програму дій, яка постійно коректується, у відповідності до нових звернень та поклику часу.

Програма дій, в цілому, направлена на покращення матеріально-побутових умов закладів та установ соціально-культурної сфери округу, благоустрою сіл, відстоювання прав та можливостей виборців.

В галузях охорони здоров’я, освіти та культури:

 1. Встановлення ігрового майданчика у Мартинівському ЗДО «Колосок»
 2. Заміна вікон у ДНЗ та будинку культури села Дорошівка
 3. Придбання сучасної комп’ютерної техніки для Дорошівської ЗОШ.
 4. Придбання комп’ютерного обладнання для Щербанівської ЗОШ.
 5. Придбання музичної апаратури для Тімірязєвкої ЗОШ.
 6. Заміна обладнання харчоблоку у Тімірязєвській ЗОШ.
 7. Заміна вікон у ДНЗ с.Дорошівка.

 

Благоустрій населених пунктів:

 1. Капітальний ремонт ліній вуличного освітлення по вулиці Садова с.Тімірязєвка
 2. Придбання башти Рожновського в с.Григорівка
 3. Капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул.Різдвяна с.Дорошівка.
 4. Капітальний ремонт водопровідної мережі в с.Тімірязєвка.

 

Проведено ямковий ремонт дороги до с.Щербані.

Турбота про дітей – в моєму постійному обов’язку. Вже стало традицією дарувати для діток Вознесенського та Братського районів поїздки на святкові заходи до Миколаївського обласного Палацу культури. Минулого року на День захисту дітей та День Святого Миколая понад 300 учнів Дорошівської, Щербанівської, Тімірязівської, Яструбинівської, Бузької, Таборівської шкіл Вознесенського району та Новомарївської, Миролюбівської, Костувацької шкіл Братського району подивилися святкові вистави та отримали солодкі подарунки.

Приймав участь в засіданні робочої групи щодо вивчення питання доцільності процесу об’єднання Миколаївських шкіл-інтернатів № 3 та № 2.

Моя депутатська діяльність регулярно висвітлюється в районній газеті «Вісті Вознесенщини».

Робота депутата — це постійний, системний процес. Прийом громадян, спілкування із виборцями, вивчення проблем та прийняття рішень. Впевнений  — моїм виборцям, хоча ще багато що треба зробити, є чим пишатися, тому що все, що вже зроблено, зроблено завдяки ваших пропозицій і вашій наполегливості. Тому, сподіваюсь, що і далі спільними зусиллями будемо намагатися робити так, щоби наш край ставав квітучим і привабливим для інвестицій та перспектив.

Теги: , ,