«Наш край» привітав жінок Єланеччини зі святом весни

Переповнена зала Будинку культури «Зоря», святковий настрій, щирі вітання  і незабутні емоції —  в Єланці при підтримці депутата Миколаївської обласної ради, голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна відбувся святковий концерт з нагоди 8 Березня.

«Так вже склалося, що в нашому районі біля керма завжди знаходились жінки. І зараз майже у всіх сферах ми бачимо жінок-керівників. Вірю, що об’єднавши свої зусилля, любов до праці, жіночу мудрість, а іноді і хитрість, ми зможемо домогтись нового розквіту Єланеччини. Від імені керівника партії «Наш край» Юрія Кормишкіна вітаємо всіх жінок зі святом.  Нехай поруч з вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди. Бажаю, щоб кожен день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм», — звернулась до присутніх голова районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

Від чоловіків району жінок привітав голова Єланецької районної ради Василь Богданцев.

«Не так часто ми говоримо вам слова про кохання. Достойний чоловік виховується на любові матері, на ніжності коханої і вибачає всьому світу все за обійми донечки. Від імені хлопців нашого району хочу побажати вам достойних чоловіків, вдячних дітей та яскравого настрою, який розпочнеться сьогодні і не закінчиться ніколи», — привітав присутніх Василь Богданцев.

Незабутніми враженнями та святковим настроєм зарядились присутні від виступу ансамблю «Вільні козаки» Миколаївської обласної філармонії, подарованого Юрієм Кормишкіним. Своїм виступом в цей день вони доторкнулися до душі кожної жінки у залі. І від тепла сердець панувала весна!

Теги: , , , , ,