У Снігурівці відбувся звіт депутатів обласної ради від «Нашого краю» Андрія Закусілова та Олени Донченко

Депутати обласної ради від «Нашого краю», обрані від Снігурівського району, Олена Донченко та Андрій Закусілов під час зборів активу районної партійної організації відзвітували про свою депутатську діяльність за 2018 рік.

«Серед основних прийомів нашої діяльності є  постійна робота районної громадської приймальні «Нашого краю». Кожного дня ми приймаємо людей, розглядаємо звернення. Навіть самі снігурівчани  відзначають, що наша приймальня працює не формально, не тільки перед виборами, як в інших політичних силах. Здійснено  52 особистих та виїзних прийомів, розглянуто 88 письмових та усних звернень громадян, підготовлено і подано на розгляд до відповідних органів влади та посадових осіб 32 депутатських запити  та звернення», — розповів голова Снігурівської районної організації партії «Наш край» Андрій Закусілов.

«Наш Край» завжди ставить у пріоритетах підтримку активної молоді області та спортивного руху. Команда ФК «Україна» Снігурівщини отримала нову яскраву форму від «Нашого краю» за перше місце у чемпіонаті Снігурівського району з футболу. Крім того, депутатами партії систематично здійснюється фінансова підтримка місцевих команд.

«За нашим спільним поданням  — депутатів обласної ради Юрія Кормишкіна, Андрія Закусілова та Олени Донченко Снігурівщина в листопаді 2018 р. отримала 576 тис. гривень з обласного бюджету на спортивне обладнання та інвентар для закладів освіти району. З метою організації дозвілля молоді та пропаганди здорового образу життя, депутатами ініційовано створення дитячої секції з волейболу на базі ЗОШ №3,   проведено 14 районних відкритих турнірів з волейболу. Нашими депутатами надана фінансова допомога 15 спортивним колективам для поїздок на змагання. Завдяки цьому Снігурівщина гідно представлена на різноманітних заходах», — розповіла депутат обласної ради від «Нашого краю» Олена Донченко.

Наші депутати в обласній раді продовжують відстоювати статус Снігурівської районної лікарні , як опорного закладу, при створенні госпітальних округів в Миколаївський області. За їх поданням  придбано новий автомобіль за кошти обласного бюджету для потреб  Снігурівської районної лікарні. За ініціативи депутата обласної ради Андрія Закусілова та голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко та при сприянні депутатів районної ради розпочате створення відділення гемодіалізу та нефрології при Снігурівській ЦРЛ.

«Напередодні опалювального сезону 2017-2018 р у Снігурівській центральній районній лікарні завдяки інвестиціям депутата обласної ради від політичної партії «Наш Край» Юрія Кормишкіна була встановлена котельня, яка працює на екологічно чистих джерелах енергії — пелетах, що дозволило за минулий опалювальний сезон заощадити близько 2 мільйонів гривень з бюджету району», — доповіли депутати.

Представники місцевих рад Снігурівки та району обговорили с депутатами обласної ради проблеми організації роботи депутатів, процесуальні моменти в роботі рад, визначили завдання роботи районної партійної організації.

За підсумками 2018 року подяками від обласної організації партії «Наш край» відзначена робота Лідії Бандурової, Євгенії Дигало, Олександра Заліпського, Алли Лихацької, Наталі Явтушенко.

Голова районної організації «Наш край» Андрій Закусілов привітав жінок з прийдешнім святом весни.

«Саме жінки надихають нас, чоловіків, на звершення. І ми вдячні, що в наших лавах є такі чарівні, мудрі та активні представниці. Дякуємо вам. Ви прикрашаєте і наповнюєте сенсом наше буття», — привітав жінок Андрій Закусілов.

 

Теги: , , , ,