Жителі селища Веселиново разом з «Нашим краєм» зустрічали весну

Яскравим дійством завершився тиждень Масляної у Веселиновому.

Дорослі та малі жителі Веселиново зібралися, щоб зустріти весну. Веселі конкурси, запальні народні пісні та аромат млинців створили неперевершений настрій свята. Активними учасниками дійства стали члени Веселинівської районної організації партії «Наш край» на чолі з головою Сергієм Сверданом.

«Це дійсно веселе, світле свято. Адже всі ми чекаємо приходу весни. Весна – це оновлення, відродження, надії на краще. Хочеться, щоб весна увійшла в кожну оселю. І сьогодні ми разом з односельцями зустрічаємо весну, розважаємось. Жителі Веселиново з радістю підтримали ініціативу проведення цього дійства. Ось ми з жінкою особисто насмажили 4 кілограми млинців з варенням. І запрошуємо всіх скоштувати цю смакоту», — розповів Сергій Свердан.

Всіх присутніх частували смаколиками. А завершилося свято традиційним спалюванням опудала. Вважалося, що разом зі спаленням люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому.

Зазначимо, що останній день Масляної, за традицією, завершується важливим християнським святом – Прощеною неділею. Напередодні Великого посту віруючі готують себе до майбутніх обмежень, очищають тіло і душу. Закінчення Масляної — це останній день, коли можна вживати в їжу скоромні продукти.

 

 

 

Теги: , , ,