Звіт депутата Миколаївської обласної ради Володимира Поточняка за 2018 рік

В своїй роботі, як депутата обласної ради, вважаю за необхідне, в першу чергу, сприяти покращенню якості життя жителів Миколаївщини, підвищенню ефективності роботи міських служб міста Новий Буг та проводити роботу, направлену на виконання доручень виборців.

Так, за минулий рік приймав активну участь у співпраці з адміністрацією міста Новий Буг, Новобузькою районною організацією партії  «Наш край». Як депутат обласної ради, відстоював інтереси всієї Новобузької громади.

Приймав участь у спільній ініціативі міського голови та Новобузької партійної організації «Наш край» щодо реалізації програми освітлення вулиць міста Новий Буг, що дало змогу відновити освітлення більше 80 вулиць.
Сприяв втіленню мікропроекта з ремонту доріг сільського значення на території 30 виборчого округу.

Здійснював прийом громадян, переважно питання стосувалися надання кваліфікованої медичної допомоги 3-го рівня. Особисто сприяв вирішенню питань щодо обстеження та лікування хворих зі складними захворюваннями серцево-судинної системи та хворих з онкологічною патологією в клініках інститутського рівня.

За звітній період провів 2 виїзні зустрічі з партійним активом Новобузької районної організації партії «Наш край» у місті Новий Буг. Через місцеві засоби масової інформації підтримував зв’язок із виборцями.

Приймав участь у всіх сесіях обласної ради та роботі постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я. Брав активну участь у вирішенні питань реформування галузі охорони здоров’я, покращення фінансування обласних закладів, придбання медичного обладнання та ремонту приміщень. Вирішення питань фінансового забезпечення на лікування хворих  з рідкісними захворюваннями та випадками, які потребують лікування за кордоном.

Як депутат ініціював та реалізував мікропроект по енергоефективності — встановлено 30 металопластикових вікон у Миколаївському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

 

 

 

Теги: , ,