Звіт про діяльність депутатів Южноукраїнської міської ради, обраними від політичної партії «Наш край» та роботу партійної організації за 2018 рік

 Южноукраїнська міська організація партії «Наш край» — одна з найбільших партійних організацій області.  Головою Южноукраїнської міської партійної організації і керівником депутатської фракції є авторитетна, принципова людина, яка має великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування, колишній голова міста Южноукраїнськ — Євген Квасневський.

Пріоритетним напрямком роботи партійної організації є, насамперед, популяризація та позиціонування політичної партії. Для досягнення цієї мети міська організація партії «Наш край» проводить масові заходи, благодійні акції. Як приклад, до Міжнародного дня інвалідів партійці завітали з подарунками у відділення комплексної реабілітації комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування м. Южноукраїнськ». Проведена благодійна акція до Дня людей похилого віку. Активно прийняли участь у Всеукраїнській акції по збору підписів «НІ-підвищенню ціни на газ» —  проявили солідарність з партійцями області, незважаючи на той факт, що «газова тема» не актуальна для міста Южноукраїнськ.
Для залучення молоді до партії «Наш край» формується молодіжне крило партії, очолює його Олександр Земниця. Партійна організація активно включається в реалізацію власних проектів Миколаївської обласної організації – «Подаруй книгу бібліотеці», «Зігрій теплом кожну дитину» та інші.

До складу фракції партії «Наш край» у міській раді входять 4 депутата. Попри малу чисельність, вони довели своїми діями, що спроможні на належному рівні представляли інтереси територіальної громади .

Ключовим аспектом діяльності фракції є наявність вільного діалогу між членами фракції відносно прийняття всіх рішень. Саме тому регулярно проводяться засідання депутатської фракції, на яких депутати дискутують не лише з питань, які виносяться на розгляд сесії міської ради, а й відносно нашої позиції щодо подій у державі та з приводу інших суспільно-важливих питань.

За звітний період постійно  відбувались засідання фракції. Консолідована позиція фракції висловлюється під час проведення сесій, погоджувальних рад та засідань комісій.

Депутатська фракція виходила з ініціативою і пропозицією до міського голови створити робочу групу з питань вивчення ситуації щодо тарифної політики у сфері надання комунальних послуг.

На 37-ій сесії  фракція виступала проти прийняття рішення «Про визначення послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в житловому фонді комунальної власності територіальної громади  м.  Южноукраїнська такою, право на надання якої виборюється на конкурсних засадах», бо на якість наданих послуг прийняття цього рішення  впливати не буде, а між цим ціни на послуги зростуть і міська рада втратить контроль, а точніше самоусунеться від контролю над цим важливим питанням.

На 38-ій сесії керівник фракції партії «Наш край»  відмітив, що наприкінці року стає очевидним, що рівень інфляції, зростання цін і тарифів не відповідають задекларованим показникам уряду. Росте соціальна напруженість. У таких умовах необхідно особливо відповідально підійти до формування основних показників бюджету 2019 року.

У листопаді 2018 року депутати міської ради фракції  «Наш край» ініціювали негайне проведення сесії  Южноукраїнської міської ради, на  порядку денному якої було вирішення політичної кризи в місті  Южноукраїнськ.

Фракція політичної партії  «Наш край» виступила з заявою про негайну відставку  секретаря міської ради,  як неспроможну виконувати свої службові обов’язки.

Фракція партії «Наш край»  займає стабільну позицію у політичному житті міста, докладає всіх зусиль задля впровадження життєво необхідних для міста реформ, вирішення поточних питань та покращення соціального рівня населення. Хоча фракція й не багаточисельною, але до її складу входять професіонали своєї справи, які мають бажання працювати задля процвітання Южноукраїнська та його мешканців, досвід у роботі в місцевому самоврядуванні, вміння його застосовувати та сучасний погляд на впровадження необхідних реформ.

Члени фракції партії «Наш край» постійно застосовують у вирішенні проблемних питань  депутатські звернення.

Федір Татьков —  15 депутатських звернень, головні з них:

 • допомога про створення ОСББ-3;
 • допомога онкохворим — 3;
 • матеріальна допомога ДНЗ №3 щодо ремонту теплових сітей -1;
 • допомога щодо заміни віконних систем ДНЗ №3-1;
 • допомога про виділення земельної ділянки учасникам АТО-4.

Анатолій Козявкін —13 депутатських звернень а саме:

 • приватизація житла в гуртожитку – 3;
 • допомога про створення ОСББ- 2;
 • допомога про надання житла робітнику (пенсіонер) ЗОШ № 3-1;
 • допомога онкохворим -3;
 • допомога ЗОШ № 3 в придбанні спортивного інвентарю- 2;
 • допомога реабілітаційному центру -2.

Євген Квасневський – 15 депутатських звернень, а  саме:

 • допомога освітнім закладам – 5;
 • допомога онкохворим -3;
 • вирішення земельних питань щодо приватизації – 3;
 • юридична допомога щодо оформлення документів житлових приміщень-4.

Олеся Шевчук —5 звернень, а саме:

 • допомога оформлення соціальної пільги – 3;
 • допомога онкохворим – 2.

 

Нашими депутатами постійно ведеться  прийом громадян в Громадській приймальні Южноукраїнської міської організації партії «Наш край» за адресою м. Южноукраїнськ, бульвар Шевченка, п\п 4 «0», буд.10.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , ,