«Хай Бог оберігає та помагає всім нам», — Юрій Кормишкін привітав вірян Василівки з переходом до ПЦУ

Голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін привітав вірян села Василівка з переходом до Православної церкви України.

Сьогодні в селі Василівка Снігурівського району відбулись збори релігійної громади на яких було прийняте рішення  про перехід із церкви Московського патріархату до єдиної Православної Церкви України. Таким чином, Василівська парафія стала першою в районі, яка оголосила про перехід до ПЦУ.

«В нашій країні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. І сьогодні на Снігурівщині громада колишньої УПЦ МП перейшла до Православної церкви України. Це перша парафія в районі, на окрузі, де я є депутатом, яка оголосила про перехід до ПЦУ. Майже 400 вірян в селі Василівка на чолі з настоятелем храму Різдва Христового отцем Василієм зробили свій вибір і обрали ту церкву, до якої тяжіють душею. Рішення було майже одноголосним — тільки одна людина утрималася. Я вітаю всіх жителів Василівки з їх рішенням, хай Бог оберігає та помагає всім нам», — сказав в привітальних словаю Юрій Кормишкін.

 

Теги: , , , ,