Проект «Наш квітучий край». Умови. Мета. Як можна приєднатись

Для більшості людей планети поняття прибирання сміття за собою, або викидання його у спеціальних місцях, або сортування – навіть не може бути питанням, тому що це є нормою.

Подивіться на наші паркові зони, вулиці, двори! Суцільний смітник! Хто це зробив? Ми самі! Саме ми, мешканці нашої країни, є головними винуватцями того, як зараз виглядають наші села та міста. Саме ми, своїми діями доводимо свої міста до сміттєвих колапсів. Безумовно, є економічне підґрунтя того, тому що в країні практично немає сміттєпереробних заводів. Але, крім нас ніхто не наведе лад, за нами ніхто не прибере. Ми повинні потурбуватися про те, що нащадки будуть рости у красивій, чистій, безпечній, з точки зору екології, країні.

В нас немає культури бережливого відношення до того, що дала природа, трепетного ставлення до того, що маємо, поки його не загубимо. На підсвідомому рівні повинно бути поняття того, що обгортку від ласощів, пакет, недопалок треба кинути не під ноги, не в кущі, а в урну; екскременти свого собаки треба зібрати у пакет та донести до смітника; насолодившись відпочинком на пікніку, зібрати з собою все, що залишилось.

Тому, Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

Ціль проекту:

Кожна людина повинна зрозуміти, що важливо не тільки користуватися благами навколишнього світу, а й вчитися не шкодити йому.

Мета проекту:

Привернення уваги дітей і дорослих до проблем забруднення населених пунктів, водойм, повітря; формування екологічної культури і твердого переконання в тому, що сміттю місце на звалищі, а не на вулицях; укорінення свідомості про неможливість небезпечного поводження із тим, що дано природою та намагання його збереження.

В рамках проекту:

— Проведення виховної кампанії (роз’яснювальна робота із громадянами, обговорення цікавих практик, публікація профільних матеріалів, постерів, тощо);

— «Сміттєвий челлендж». Ідея проведення прибирання забрудненої території, яка поширюється світом і стала «вірусною», та фотографування у режимі «до» та «після»;

— Флешмоб «Чиста країна». Суть флешмобу така: збираєш папірці, бляшанки, пляшки тощо, закликаєш друзів приєднатися, знімаєш себе на відео і викладаєш відзняте у соцмережі. Естафету можна передати необмеженій кількості учасників #НашКрай #НашквітучийКрай

— Ініціювання проведення толок з прибирання території населених пунктів, зон відпочинку.

— Висадження саджанців дерев, кущів, квітів.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися на нашої ініціативи. Це не є політична акція, це виключно соціальний проект. Зараз серед молоді поширюються ідеї здорового способу життя, збереження навколишнього середовища, допомоги тим, хто цього потребує. Бути здоровим та соціально-активним – модно.

Давайте будемо орієнтуватися на вимоги часу та разом наводити лад в нашому краї.

Активність та небайдужість буде винагороджено!

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

#НашКрай.

 

Теги: , , ,