«Вважайте це моїм депутатським зверненням», — голова «Нашого краю» поставив питання про незаконну заправку між Снігурівкою та Павлівкою

Під час зустрічі з головами сільських рад у Снігурівському районі керівник обласної організації партії «Наш край», генеральний директор групи компаній «ПАЕК»  звернув увагу присутніх на те, що одним з джерел наповнення місцевих бюджетів є виведення з тіні нечесного бізнесу.

«Ми заплатили податків з наших компаній за минулий рік 189 млн. гривень. Яким чином, я впевнений, що незаконно, стоїть заправка перед понтонним мостом між Снігурівкою і Павлівкою? Продається бензин і солярка по 23 гривні, уже з колонкою, з усім. Чому поліція сьогодні іде до чесного бізнесмена або аграрія?  І сьогодні дивлюсь — ця заправка, навіть дорога там насипана, щоб було удобно проїжджати. Як так може бути?» — звернувся Юрій Кормишкін до голови Снігурівської районної адміністрації Інни Бойко.

«Це територія міської ради. На жаль, міський голова написав, що в нього немає незаконних заправок. Приїжджала податкова, вони блокували її роботу, але чомусь не вивезли. Це було десь місяць назад. Ми знову звернулася до всіх контролюючих органів, написали лист в обленерго про те, щоб вони відрізали там світло. Ми дії робимо, але, на жаль, обласні структури не так реагують на нас, як потрібно було б, щоб закрити цю заправку. Чесно кажучи, реагує тільки прокуратура», — відповіла Інна Бойко.

Юрій Кормишкін зауважив, що до законного бізнеса в таких випадках приїжджають на другий день, бо є кого знайти.

«Я прошу вважати це моїм депутатським зверненням. І я хочу отримати відповідь щодо законності цієї заправки. Не може бути пальне по 23 гривні, коли сплачуються всі податки», —  наголосив голова фракції «Наш край» в обласній раді Юрій Кормишкін.

 

 

 

 

 

 

Теги: , , , ,