«Одним із завдань «Нашого краю» в цьому році буде контроль за використанням коштів в сільських радах», — Юрій Кормишкін

Під час зустрічі з головами сільських рад та партійним активом у Снігурівському районі голова обласної організації партії «Наш край» звернув увагу на бездумне використання коштів, які надходять в бюджети зі сплачених податків.

«В багатьох сільських радах є невикористані кошти. Є сільські ради, які провели сесії і розподілили залишки, але є й ті, хто цього не зробив. Для прикладу, одна з сільських рад. Питаю в сільського голови, куди плануєте використати 300 тисяч гривень залишків? Він каже, що хоче 60 тисяч витратити на проект дороги – хочу зробити асфальтоване покриття вартістю 7 мільйонів. Я питаю, а хто дасть 7 мільйонів? Районна адміністрація чи обласна? Районна адміністрація чи обласна? Виходить, що немає розуміння, де брати кошти. А в бюджеті фінансування не передбачено. До таких питань потрібно підходити обмірковано. Сільський голова бездумно викине 60 тисяч на проект. А за ці 60000 він може зробити дитячий майданчик в садочку або освітлення», — висловив думку Юрій Кормишкін.

Також голова партії «Наш край» звернув увагу на безвідповідальність депутатів сільських рад у розподілі коштів, які навіть не вникають в ці питання. А повинні їх контролювати.

«Я впевнений, що в деяких сільських радах є сесії, які готують секретар і голова, депутати навіть не знають, за що вони голосують. Їм кажуть, матеріалів немає, вони підіймають руки. Ніби і гроші в бюджеті є, а спитайте депутата, що робиться, він не знає. Тому потрібно ставити це питання на контроль. І нехай на сходках села сільський голова пояснить, чому виплачує зарплату собі 20-30 тисяч гривень в місяць, коли лікар отримує 5-6 тисяч» , — розповів очільник «Нашого краю».

Голова обласної організації партії «Наш край» наголосив, що одним із завдань партії в 2019 році ставить контроль за використанням коштів в сільських та селищних радах області.

 

Теги: , , ,