Юрій Кормишкін заявив, що підтримає заборону руху вантажівок по Варварівському мосту

Завтра на розгляд виконкому буде винесено питання про заборону руху вантажних транспортних засобів масою понад 20 тон по Південнобузькому (Варварівському) мосту, крім автомобілів спеціалізованого, спеціального призначення і транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі член міськвиконкому, голова партії «Наш край» в області Юрій Кормишкін.

 «Звичайно, хочеться, щоб спочатку у нас будували нові інфраструктурні об’єкти, а вже потім вносили заборони. Однак, як житель міста, як член виконкому і просто розсудлива людина, я розумію, що іншого виходу просто немає. Завтра я підтримаю це рішення, яке з’явилося за ініціативи нардепа Бориса Козиря і глави ОДА Олексія Савченко. Так, бізнесу такі нововведення вдарять по кишенях, але, якщо ми хочемо хоча б зберегти те, що є, обмежень не уникнути. І не потрібно чекати 1 квітня», — закликав депутат.

Юрій Кормишкін закликав підприємців з розумінням поставитися до проблеми і не пускати свій вантажний транспорт через міст.

Теги: , , ,