Як подбати про чистоту в своєму домі. Продовжуємо виховувати еко-культуру з «Нашим краєм»

 

До Міжнародного Дня Землі, який відмічається 22 квітня,  Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край». З умовами проекту ви можете ознайомитись за посиланням  http://nashkray.mk.ua/8287

А ми продовжуємо разом виховувати в собі еко-культуру.

Чистота і порядок навколо починаються з порядку у власному домі. Якщо вам вдається підтримувати порядок у себе вдома, то спробуйте прикласти зусилля і облагородити свій район і місто разом з друзями і сусідами. Проводьте суботники і стежте за чистотою, щоб зробити світ кращим.
Як підтримувати порядок вдома

  1. Висаджуйте рослини. Один із способів облагородити своє житло — висаджувати рослини і квіти навколо будинку, щоб прикрасити ландшафт. При цьому необов’язково робити щось особливе. Яскрава квіткова клумба або невисокий чагарник додадуть вашому житлу і двору природної краси.
  2. Доглядайте за газоном. Висока трава виглядає непрезентабельно, тому стежте за зовнішнім виглядом свого газону.
  3. Слідкуйте за прилеглим тротуаром. Зазвичай власники будинків в приватному секторі відповідальні за чистоту прилеглих тротуарів. Своєчасно прибирайте сміття і гілки, щоб люди вільно пересувалися уздовж вашого паркану. У зимовий час не забувайте чистити пішохідні доріжки від снігу.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

Теги: , , ,