«Ми хочемо почути думку наших дітей», — голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк

У Маложенівську сільську раду Єланецького району запросили учнів 7-11 класів місцевої школи. Юнаки та дівчата отримали офіційне запрошення на брейк-каву з сільським головою Тетяною Козуб.

«Ми запропонували школярам подумати над дизайном двох, на сьогоднішній день, не привабливих об’єктів на території сільської ради та висловити своє бачення. Адже впевнена, що молодь у нас креативна та творча, бачить все іншими очима. А мені цікаво почути їх думку. Впевнена, що в таких, на перший погляд, дитячих голівках живуть чудові ідеї», — розповіла Тетяна Козуб.

Школярам запропоновано взяти участь у конкурсі «Найкращий дизайн». Автор – переможець отримає за кращу ідею винагороду від сільського голови.

«Ми хочемо почути думку наших дітей. Адже вони —  потенційні депутати місцевих рад, сільські голови, активісти та просто повноцінні жителі громади через 10 — 15 років. І коли ми говоримо, що робимо щось для дітей, то варто починати ці ідеї втілювати разом з ними. Також ми ознайомили наших юних активістів з умовами власного соціального проекту «Наш квітучий край», започаткованого Миколаївською обласною організацією партії «Наш край», — розповіла голова районної організації партії Людмила Присяжнюк.

За словами Маложенівського сільського голови Тетяни Козуб, спілкування видалося продуктивним. Ідея разом змінити рідну місцевість на краще молоді сподобалась і результати не змусять на себе чекати.

 

 

Теги: , , ,