Соціальний проект «Наш квітучий край» стартував в районах області

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

Мета нашого проекту — привернути увагу дітей і дорослих до проблем забруднення населених пунктів, водойм, повітря; формування екологічної культури і твердого переконання в тому, що сміттю місце на звалищі, а не на вулицях; укорінення свідомості про неможливість небезпечного поводження із тим, що дано природою та намагання його збереження.

Сьогодні проект розпочато силами партактиву та мешканців Єланеччини.

«Першими відгукнулися на участь у проекті жителі новоствореної Калинівської ОТГ. Сьогодні в Маложенівці, Калинівці,  Новоолександрівці та Кам`янці наші партійці, разом з громадою, висаджували дерева та наводили лад на території», — розповіла голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

115 саджанців плодових та паркових дерев прикрасили територію об`єднаної громади. В Калинівці доповнили плодовими культурами парк біля  фундаменту майбутньої церкви, в Кам’янці висадили алею пам’яті загиблим воїнам, в Маложенівці та Новоолександрівці озеленили території біля дитячих садочків.

Крім того, активісти села Кам’янка запустили  «Сміттєвий челенджд»  — вийшли на прибирання території під майбутній спортивно – ігровий майданчик. Та передали виклик Калинівській сільській раді та всім жителям Кам’янки та Маложенівки.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

 

Теги: , , ,