Юрій Кормишкін запропонував збільшити соціальну грошову допомогу на лікування дітям та тяжкохворим

У п’ятницю, 22 березня, на засіданні виконкому Миколаївської міської ради головою парії «Наш Край», членом виконкому Юрієм Кормишкіним було внесено пропозицію щодо збільшення грошової допомоги на лікування дітей у 5 разів та на лікування тяжкохворих громадян  — у 2,5 рази. Зокрема, було запропоновано збільшити максимальний розмір сум адресної грошової допомоги. А саме, городянам на лікування дітей, проведення операції дитині (за наявності медичного підтвердження про проходження лікування, проведення операції) – з 2000 грн до 10000 грн; жителям міста, у зв’язку з тяжкою хворобою, на проведення хірургічної операції (за наявності медичного підтвердження про проходження лікування, проведення операції) – з 2000 грн. до 5000 грн. При цьому, в рішенні чітко зазначити, що гроші будуть перераховуватись у безготівковій формі цільовим призначенням на рахунки медичних установ міста, в яких проходить лікування або проводиться операція.

«Тому що ми прописуємо в рішенні виконавчого комітету тисячу гривень чи дві, на сьогоднішній день це дуже малі гроші. А у нас в бюджеті є багато коштів невикористаних, давайте піднімемо цю цифру», – наголосив Кормишкін.

Ініціатива була підтримана та направлена на розгляд Департаменту соцзахисту для вивчення пропозиції та рекомендованої суми коштів на основі статистики звернень за минулий рік.

«Це, насправді, дуже гарна ідея. В Миколаївській лікарні №1 все реанімаційне відділення заповнене людьми, в яких дуже важко протікає пневмонія. Є також приклад хлопця, якого побили біля CityCentr, який знаходиться в лікарні в дуже важкому стані. Він на апараті штучної вентиляції. Питання, яке підняв Юрій Анатолійович, воно стосується багатьох городян», – зауважив міський голова Олександр Сєнкевич.

 

Теги: , , ,