Як стежити за чистотою району. Продовжуємо виховувати еко-культуру з «Нашим краєм»

До Міжнародного Дня Землі, який відмічається 22 квітня,  Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край». З умовами проекту ви можете ознайомитись за посиланням  http://nashkray.mk.ua/8287

І ми продовжуємо разом виховувати в собі еко-культуру.

Як стежити за чистотою району

 

  1. Збирайте сміття. Сміття, яке викидають на землю, відразу кидається в очі. Що ще гірше, воно небезпечне для дітей, тварин і навколишнього середовища. Якщо ви помітили сміття на тротуарі в своєму районі, то не чекайте, що його прибере хтось інший.
  2. Проводьте дні чистоти з друзями і збирайте сміття в околицях своїх осель.
  3. Прибирайте за своїми тваринами. Якщо ви гуляєте з собаками, то прибирайте за ними відходи життєдіяльності. Ніхто не захоче бачити, нюхати і випадково вступити в собачий кал. Завжди носіть з собою поліетиленові пакети і викидайте відходи в сміттєвий контейнер. Не залишайте відходи після своїх вихованців, які сприяють поширенню захворювань і привертають мух.
  • Візьміть шефство над дорогою. Під час прибирань і суботників люди іноді забувають про дороги і траси. Збирайте сміття на узбіччях разом з ініціативною групою. Заручіться підтримкою комерційної, соціальної групи або іншої організації і наведіть порядок на ділянці дороги поруч з вашим районом.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

Теги: , , ,