«Для майбутнього та в пам’ять про минуле». В Новому Бузі висадили дерева в дитсадку та біля «Танку»

Проект Миколаївської обласної організації партії «Наш край», приурочений в цьому році до Дня Землі, що носить назву «Наш квітучий край», добрався уже і до Нового Бугу.

На вихідні Новобузька районна організація партії «Наш край», на чолі з головою партії в районі, депутатом Новобузької районної ради Валерієм Семененко, висадили кущі та дерева в дитячому садочку № 10 «Пролісок» та біля пам’ятного знаку «Танк».

Як розповідають учасники проекту, і дитячий садок, і територія біля пам’ятнику були обрані не просто так.

В Новому Бузі в підпорядкуванні 9 дитячих садочків. ДНЗ «Пролісок» найбільш віддалений від центру. Там виховуються діти з різних куточків міста і не тільки. В цей дитячий садочок активісти партії «Наш край» та депутати вирішили висадити фруктові дерева: яблуні, сливи, абрикоси. За саджанцями будуть доглядати працівники дитячого садочку, а як дерева зможуть вкоренитися та почнуть приносити врожай, в садочку впевнені, що і компоти варити можна буде.

Стараннями учасників проекту «Наш квітучий край» на території дитячого садка була засаджена значна територія, яка давно пустувала. Дерева будуть рости попід огорожу, тим самим і тінь створювати в спеку, і від вітру захищати. Окрім висадки дерев, також вдалося прибрати силами працівників дошкільного навчального закладу стихійний смітник, який попід огорожу дитсадка влаштували жителі вулиць, що розташовані поруч.

Що ж стосується пам’ятного знаку «Танк», то до участі в висаджуванні дерев та кущів долучилися не тільки представники «Нашого краю», але й студенти.

Територію навколо пам’ятного знаку було прибрано, благоустроєно та висаджено молоді саджанці.

Як видно на фото, сам пам’ятний знак стоїть посеред відкритої місцини. Можна сказати, що «Наш край» першим висадив дерева, які повинні прикрасити місце, а також тим самим висловив ще більшу повагу тим героям-танкістам, на чию честь цей пам’ятний знак стоїть уже не один десяток років.

Варто відзначити, що Новий Буг був першим районним центром, який було звільнено від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни. Це сталося під ранок 8 березня 1944 року.

Теги: , , , ,