Дороги Снігурівщини. Хто, скільки та на які напрямки направив кошти

24,437 млн. грн. було направлено на ремонт доріг Снігурівщини в 2018 році. За інформацією відділу містобудування та архітектури житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Снігурівської райдержадміністрації це втричі більше, аніж у 2017 році (9,552 млн.грн).

За підтримки депутатів Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», обраних від Снігурівщини, Кормишкіна Юрія Анатолійовича, Закусілова Андрія Миколайовича, а також депутата Миколаївської обласної ради від партії БПП Боднар Надії Олександрівни та спільними зусиллями голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко у Снігурівському районі за 2018 рік виконано обсяг робіт по експлуатаційному утриманню доріг загального користування:

  • О15-19-06 сполучення Новопетрівка-Першотравневе-Гуляй Городок (на відрізку від с. Новопетрівка до с. Першотравневе) на суму 4,937 млн.грн.;
  • О15-19-01 сполучення Снігурівка-Тамарине-Безіменне (на відрізку від м. Снігурівка до с. Тамарине) на суму 7,178 млн.грн.;
  • поточний дрібний ямковий ремонт О15-11-04 сполучення Засілля-Киселівка – межа Херсонської області на суму 3,395 млн. грн.

За сприяння депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Андрія Закусілова за кошти обласного бюджету проведено ямковий ремонт вул. Центральна – 195 тис. грн. в м. Снігурівка. За кошти районного бюджету – вул. Суворова – 135 тис. грн.

За кошти Снігурівської міської ради у 2018 році проведені поточні ремонти по вулицях: Дмитра Дорошенка, Інгулецька, Веселкова, Чкалова, Генерала Плієва, Калинова, Грушевського загальною вартістю 699 тис. грн.

Також проведені ремонтні роботи дорогі комунальної власності за кошти державної субвенції по сільських радах: Кобзарцівська – 501 тис. грн., Павлівська – 304 тис. грн., Новотимофіївська – 278 тис. грн., Афанасіївська – 180 тис. грн. та Першотравнева – 100 тис. грн. Загалом на ремонт комунальних доріг у 2018 році витрачено 2,393 млн. грн.

Філією «Снігурівський райавтодор» ДП «Миколаївоблавтодор» виконано ремонтних робіт по експлуатаційному утриманню доріг загального користування на суму 6,051 млн. грн.

В «Нашому краї» впевнені, що без належного дорожнього сполучення неможливо впроваджувати проекти, направлені на розвиток громад. Саме тому, пріоритетом для всієї команди партії «Наш край» в Миколаївській області стало відновлення доріг та дорожнього сполучення.

Теги: , , , ,