«Наш край» визначив топ-3 кандидатів-популістів на президентських перегонах

Партія “Наш край” назвала трійку кандидатів-популістів на виборах Президента, які обіцяють шалені зарплатні, пенсії та дешевий газ, але не кажуть, звідки візьмуть на це гроші. Про це повідомив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, «Наш край» визначив топ-3 найбільш популістських обіцянок кандидатів на президентських перегонах.

“Перше місце посів Володимир Зеленський, який заявив, що зарплата шкільних вчителів буде 4 тис. доларів на місяць. На це, за його версією, на рік буде потрібно лише 200 млн доларів. Кандидат «помилився» лише на 23,8 млрд доларів на рік. Друге місце посіла Юлія Тимошенко з обіцянкою «зарплата 1000 доларів». Звідки візьмуться в економіці гроші, кандидатка не зазначає. Третє місце посів Сергій Каплін із лозунгом «Гарантую! Ціна на газ буде знижена у 4 рази». Як досягнути такого результату, тим більше без додаткових витрат із держбюджету, політик не розповідає. Вони обіцяють все, що завгодно, тільки б сподобатися виборцям», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, країні потрібний Президент, який зможе забезпечити мир, розвиток економіки, зростання добробуту громад, незворотність реформ та захист країни. “Наш край” виступає проти зазіхань популістів на президентську посаду, зазначив співголова партії.

“Новий адміністративно-територіальний устрій країни, завершення реформи децентралізації, створення заможних громад є головними чинниками сильної, потужної держави. Сьогодні державі потрібний Президент із реальними досягненнями, а не з брехливими обіцянками”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Наприкінці грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала Президентська кампанія. На даний момент участь у виборчих перегонах беруть 39 кандидатів у Президенти.

Теги: , , ,