Ясногородська громада на Єланеччині долучилася до проекту «Наш квітучий край»

Ясногородська громада в Єланецькому районі долучилася до власного соціального проекту обласної організації партії «Наш край», приуроченого до Дня Землі, який відзначається 22 квітня.

На території Ясногородської сільської ради було оновлено свіжими саджанцями парк відпочинку біля школи та прикрашено майданчики у дитячому садочку «Сонечко».

«Весна – час оновлення та сподівань. Жителі Ясногородської сільської ради кожного року намагаються докладати зусилля до благоустрою рідного краю. Ми робимо це заради наших дітей та разом з дітьми. І хочемо щиро подякувати голові обласної організації партії «Наш край» Юрію Кормишкіну за постійну підтримку наших ініціатив. А в цьому році ми з радістю долучилися до проекту «Наш квітучий край», — розповіла голова сільської ради Людмила Шатохіна.

Окрема подяка депутату Миколаївської обласної ради Надії Івановій, яка надала саджанці для реалізації проекту.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.


 

 

Теги: , , , , ,