«Наш край» у Миколаївській міській раді ініціював проект з прокладання каналізації у центрі міста. Роботи вже розпочато.

4,7 мільйонів гривень з міського бюджету виділено для реалізації проекту по прокладанню каналізаційної мережі по вулицях Андрєєва, Чкалова, Дунаєва, Рюміна, Сінній. Проект було ініційовано депутатом Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Сергієм Шульгачем.

«Сергій Володимирович ініціював, а адміністрація Заводського району підтримала розробку цього проекту благоустрою. Проект складний, з великою кількістю нюансів, розробка тривала рік. Це саме район навколо Центрального ринку, де каналізації не було взагалі, а мешканці користуються тут вигрібними ямами. І реалізація цього проекту дуже важлива для розвитку цього мікрорайону, тому ми вдячні депутату від «Нашого краю» Сергію Шульгачу, який ініціював і координує реалізацію цього проекту», — розповів голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук.

Як розповів Сергій Шульгач, більшість колишніх керівників міста мріяли про проведення каналізаційної мережі в цьому районі, але боялися  починати цю роботу. На думку Сергія Володимировича, благоустрій міста потрібно починати саме з таких робіт. А потім вже переходити до зовнішнього вигляду міста – асфальтового покриття та реконструкції фасадів.

«Це не просто проект з благоустрою. Це, перш за все, екологічний проект. У цьому мікрорайоні у майже 500 будівлях проживає понад дві тисячі жителів. Всі вони користуються вигрібними ямами. Ви уявляєте, що тут робиться в повітрі у спеку? Тепер у людей буде централізована каналізаційна система. Це стало можливо завдяки згуртованій роботі фракції «Наш край» у міській раді. Дякуємо колегам-депутатам, які підтримали нас і проголосували за виділення коштів з міського бюджету саме на цей проект», — розповів Сергій Шульгач.

Восени 2019 року реалізацію проекту по цьому мікрорайону буде завершено. А на черзі другий проект з прокладання каналізаційної системи – в районі заводу «Кристал».

Теги: , , , ,