Проект «Наш квітучий край» розширює кордони. На черзі – Баштанка

До Міжнародного Дня Землі, який відмічається 22 квітня,  Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край». Сьогодні до проекту долучилася Новоолександрівська сільська рада Баштанського району.

Більше півсотні фруктових дерев та декоративних саджанців прикрасили територію освітніх закладів сільської ради. Силами учасників проекту оновлено сад Новоолександрівської школи та озеленений майданчик дошкільного навчального закладу «Струмочок».

«Долучитись до соціального проекту «Наш квітучий край» виявила бажання Новоолександрівська сільська рада Баштанського району. Обрані саме освітні заклади, тому що все, що ми робимо сьогодні, робимо для наших дітей. Прийде через двадцять років випускник школи і побачить дерево, яке він висадив своїми руками. А красою цвітіння цього дерева будуть милуватися вже його діти. Так і навчимо наших юних членів громади, що наше майбутнє ми будуємо вже сьогодні», — розповів голова районної організації партії «Наш край» Петро Жигалкін.

Як зауважила завідуюча дитячим навчальним закладом Леся Курчик, бажання озеленити територію новими насадженнями виношували ще з осені.  А сьогодні задум став реальністю завдяки підтримці голови партії Юрія Кормишкіна та в рамках щорічного проекту Миколаївської обласної організації партії  «Наш квітучий край».

Окрема вдячність депутату Миколаївської обласної ради Надії Івановій, яка допомогла організувати саджанці для реалізації проекту.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

 

Теги: , , , ,