Юрій Кормишкін привітав миколаївців з 75 річницею визволення міста від нацистських загарбників

28 березня Миколаїв відзначає 75 річницю визволення міста від нацистських загарбників. Голова Миколаївської організації партії «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаєва з цією датою на свої сторінці у Фейсбук.

«Сьогоднішня дата навічно вписана в історію нашого славного міста. Подвиг наших дідів, прадідів, а для когось батьків, безцінний та безсмертний, і я щиро вдячний їм за це! Прикро усвідомлювати, що ми — нащадки, не змогли зберегти мир, який ці Герої завойовували та зберігали для нас. І тому сьогодні маємо зробити для наших дітей те, що колись ці воїни зробили для нас — встановити мир на українській землі! Бажаю всім миколаївцям щастя і благополуччя! Вічна пам’ять полеглим! Вічна слава живим!» — звернувся до земляків Юрій Кормишкін.

 

У цей день миколаївці традиційно збираються біля меморіального комплексу на честь 68-ми десантників загону К.Ф. Ольшанського, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Під час заходу сьогодні Миколаїв прийняв почесну всеукраїнську естафету «Слава визволителям України» від  Первомайська. Далі естафета урочисто буде передана до Миколаївського району області.

Теги: , ,