Депутат обласної ради від «Нашого краю» Григорій Ташлик завітав до селища Тімірязєвка Вознесенського району

Звіт перед виборцями та визначення кола нагальних проблем селища – саме така мета візиту Григорія Ташлика до селища Тімірязєвка. Розпочав депутат свій візит з огляду установ соціальної сфери.

«Ви знаєте, візит – дуже офіційне слово. Тому що, коли Григорій Володимирович приїжджає до Тімірязєвки, це ніби рідний батько повертається додому. Стільки він зробив для нас, для наших дітей. У нас пересічне селище, але ми багато уваги отримуємо від нашого депутата. Нам з ним пощастило», — розповідає директор Тімірязєвської школи, депутат Прибужанівської сільської ради ОТГ Ірина Квашенко.

Пластикові вікна, проектори, телевізори, аудіоапаратура, капітальний ремонт даху та повне переоснащення харчоблоку – все це тепер має Тімірязєвська загальноосвітня школа, завдяки особистому втручанню Григорія Ташлика.

«Завдяки особистому кураторству Григорія Володимировича із захисту та втілення мікропроектів ми значно зміцнили матеріально-технічну базу нашої школи. Зараз визначена нова задача – це стовідсоткове забезпечення вчителів-предметників комп’ютерною технікою, згідно вимогам нової школи. На сьогодні комп’ютерами оснащено 60%», — розповідає Ірина Квашенко.

До місцевого дитячого садочку Григорій Ташлик, як добрий гість, з пустими руками ніколи не приходить. Ось і цього разу діти отримали сорок новеньких подушок.

«Подивіться, як реагують наші діти на візит Григорія Володимировича. Вони тільки у вікно його побачать, одразу вибігають. Він завжди з ними пошуткує, поговорить. Самі йому вже розповідають, хто що їв сьогодні, чим займався», — розповідає завідуюча садочком Олена Вовк.

Під час розмови Григорія Ташлика з працівниками садочку було з’ясовано, що варто ще б було замінити дітям комплекти постільної білизни. Але ще більш болюче питання – старі вікна, які не тримають тепло. Саме на цьому закцентував увагу Г.Ташлик.

Останній заклад, який відвідав депутат – Будинок культури, велика зала якого знаходиться в аварійному стані. З керівником закладу Людмилою Анточі обговорено можливість участі у конкурсі мікропроектів. Адже, на думку Григорія Ташлика, на сьогодні це дійсно дієвий спосіб покращувати умови в соціальних установах сільської місцевості.

Після цього відбулась зустріч депутата обласної ради з жителями селища, під час якої Григорій Ташлик прозвітував перед виборцями. Звіт перейшов у діалог з присутніми, під час якого говорили про наболіле. Відсутність доріг, малі пенсії, проблема якісного медичного обслуговування через брак фахівців та аптечного пункту.

«Забезпечити ваш ФАП кадрами я не можу пообіцяти. А ось про можливість організації виїзної аптеки до селища можемо подумати. Ми обговоримо це питання зі старостою», — сказав присутнім Григорій Володимирович.

Наостанок зустрічі жителі вулиці Садової селища Тімірязєвка вручили депутату обласної ради від «Нашого краю» Григорію Ташлику подяку за зовнішнє освітлення, проведенню якого він посприяв.

 

 

 

Теги: , , , ,