Представники «Нашого краю» на Кривоозерщині зустрілися з головами первинних ветеранських організацій району

В Кривоозерському районі члени виконкому районної організації партії «Наш край» провели спільну семінар-нараду з головами первинних ветеранських організацій. Присутніх привітав голова районної організації партії «Наш край» Павло Бузінський.

«Наша партія відносно молода. Але у місцевих радах області займає друге місце, поступаючись лише провладній партії. Про довіру до нас в районі свідчить кількість прихильників та членів партії, яка постійно зростає. Це результат нашої роботи в громадах», — звернувся до присутніх Павло Бузінський.

Одним з питань, розглянутих під час семінару, було питання про організацію роботи щодо об’єднання в ОТГ. Нагадаємо, що у Кривоозерському районі за роки децентралізації не створено жодної територіальної громади. І під час звітної партійної конференції на початку року одною із задач партії було визначено прискорення процесу об’єднання громад.

«В області вже є позитивні приклади об’єднання громад, результати ми можемо оцінити. Адже громада вступає в прямі бюджетні відносини з державним бюджетом, і це відкриває нові можливості. Бо, тоді більше коштів залишається на місцях. І громада сама вирішує, на які потреби їх витрачати. Тоді в наших селах з’являться і дороги, і освітлення, і буде покращена матеріально-технічна база наших освітніх закладів», — розповів Павло Бузінський.

Також голова районної організації партії «Наш край» привітав голів первинних ветеранських організацій з 75-річчям визволення району та обсудив з ними план та організацію заходів з цього приводу.