У Новоодеському районі обрано нового голову районної організації партії «Наш край»

Сьогодні в Новій Одесі відбулися збори районної організації партії «Наш край», під час яких обрано нового голову організації Віталія Крикливенко. Віталій Анатолійович очолює депутатську фракцію партії «Наш край» у районній раді.

«Шановні колеги!  Я дуже вдячний за вашу довіру щодо обрання мене Головою Новоодеської районної організації , яка об’єднує район і місто Нова Одеса. Мені дуже приємно, що більшість з членів партії та депутатів місцевих рад Новоодещини я знаю особисто: чи то по депутатській спільній діяльності, чи то по професійній справі і просто як житель рідного міста  Нова Одеса. Тому мені з такою командою не страшно прийняти відповідальність», — звернувся Віталій Крикливенко до учасників зборів.

Як наголосив новообраний голова, партія «Наш край» має потенціал в Новоодеському районі. В депутатському корпусі відомі, досвідчені люди, яких знають у районі. У 2015 році на виборах район показав добрі результати. П’ять депутатів у районній та шість у міській радах.

Нагадаємо, що у відповідності до реформи децентралізації до 2020 року повинні відбутися об’єднавчі процеси та вибори до рад ОТГ. В перспективах району визначено 4 ОТГ, але до прийняття рішення про об’єднання дійшло тільки в Сухоєланецькій ОТГ. На жаль, в грудні через воєнне положення в них не відбулись вибори. Але громада вже готова до змін. Днями на території громади відбулась партійна акція «Наш квітучий край». Розчищено територію та закладено «Сквер Миру».

 

 

Теги: , , ,