В Березнегуватському районі висадили саджанці в закладах освіти та запустили «сміттєвий челлендж»

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

Березнегуватський район приєднався до проекту. Представники «Нашого краю» організували висадку саджанців фруктових дерев на територіях Березнегуватської ЗОШ № 1 та дошкільного навчального закладу «Сонечко».

«Чому заклади освіти? Тому що вся наша діяльність сьогодні спрямована на майбутнє. Діти, які ростуть у затишку та оточенні прекрасним, ставши дорослими, будуть прагнути підтримувати та примножувати це прекрасне. До того ж фруктові дерева – це не лише краса, але й вітаміни для наших малюків», — розповіла голова Березнегуватської районної організації «Наш край» Раїса Богуш.

Також районною організацією партії «Наш край» на Березнегуватщині запущено «сміттєвий челлендж». Протягом тижня майже в усіх населених пунктах  району буде проведено прибирання територій.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини вже висаджено більше тисячі саджанців паркових і садових культур.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

 

Теги: , , ,