Звіт депутата Миколаївської міської ради Сергія Карцева за 2018 рік.

Реконструкція та будівництво ЗОШ 36.

Введення в експлуатацію 1-ї черги ЗОШ № 36 в Миколаєві. Відкрилася 36 школа і вже прийняла першокласників до своїх лав. Багато років тому школа була визнана аварійною і закрита на ремонт, але до початку 2018-2019 навчального року відчинила свої двері. Зараз відремонтовано лише основний корпус. Велика прибудова зі спортзалом, їдальнею, бібліотекою та інклюзивним центром будуть введені в експлуатацію в 2019 році

Сімейна амбулаторія №4 по вул. Чкалова, 93.

За рахунок коштів міського бюджету здійснили комплексну реконструкцію цієї медустанови. Оснастили всім необхідним обладнанням: починаючи від оргтехніки і закінчуючи медичним обладнанням, необхідним для повсякденної діяльності лікарів. Сімейна амбулаторія №4 надає первинну медичну допомогу 18129 жителям, з яких 2886 дітей. Тут працюють 7 лікарів сімейної медицини та 2 педіатра.

Прийняття першої міської комплексної програми «Діти Миколаєва».

Програма дозволить вирішувати питання захисту прав дітей-сиріт за участю територіальної громади в тих аспектах, де не вистачає державної підтримки: допомога сім’ям, які взяли на виховання дітей-сиріт з інвалідністю, матеріальна підтримка на загальне оздоровлення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, соціальна реклама сімейних форм виховання, фінансова допомога окремо на облаштування дитячих будинків сімейного типу.

Каналізаційні колектори

Справжнім викликом в 2018 році стала низка аварій каналізаційних колекторів. Перша аварія по вул. Лєсковій сталася через корозію склепіння колектора. Залізобетонна труба була прокладена ще в 1982 році, термін експлуатації якої закінчився 11 років тому. Спільними зусиллями депутатського корпусу і КП «Миколаїввводоканал» вдалося вирішити проблему і замінити 500 метрів труби. Аварія колектора — це сигнал для влади міста. Заміна мереж — ось головні пріоритети міського бюджету на найближчі періоди. Аварії колекторів траплялися впродовж року на вулицях  Ковальської, Сидорчука, Богородична. Спільно з колегами-депутатами з інших фракцій домоглися виділення фінансування і на колектор по вулиці Богородичній. Зараз тут проходить заміна залізобетонної труби колектора діаметром 1400 мм на металопластикові, діаметром 1200 мм. Сюди сходяться практично всі стоки Миколаєва — від вулиці 6-й Слобідській до Намиву. І вже з цього колектора потрапляють на головну насосну станцію.

Запобігти аварії!

Для мікрорайону Ялти в 2018 році зроблено проект. Нове будівництво каналізації на території житлового фонду приватного сектора передбачає прокладку основної магістралі каналізації, з виходом на каналізаційну насосну станцію (КНС). Нове будівництво КНС також є в проекті. Після КНС подає стоки насосами на колектор по вулиці Ковальській. У Південному Бузі вода стане чистіше.

Оздоровлення та відпочинок дітей.

Дітей, які надихалися парами стічних вод від аварійного колектора по вул. Лєсковій відправили на відпочинок і оздоровлення. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконкому міськради 22 червня 2018.

Поточні ремонти

На замовлення адміністрації Заводського району, підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» завершені роботи з поточного ремонту частини доріг приватного сектора вул. Заводська 27/1, 2, 3. Зробили капітальний ремонт асфальтового покриття двору. Встановили ворота. Встановили дитячий майданчик. Обрізані дерева, завезений чорнозем. По вул. 5а Слобідська Будівництво асфальтової дороги від вулиці Ковальської до району Ялти.

1а Слобідська, 122/3 Відремонтували систему енергозабезпечення житлового будинку.

вул. Чкалова, 97, 99 Встановлено пластикові вікна.

вул. Прикордонна, 150 Капітально утеплили теплотрасу.

вул. Ковальська — 3я Слобідська Монтаж світлофора. Дуже довго і жителі просили про встановлення в цьому складному для переходу місці світлофора. Чекаємо включення.

Визначено алгоритм вирішення проблеми з можливим відключенням електроенергії будинків по вул. Заводський, Алгоритм включає певні технічні завдання, які повинен вирішити Морський порт, АМПУ і міська рада. До вирішення технічних завдань електроенергія буде подаватися.

Дозвілля

В мікрорайоні Ялти організовано та  проведено Свято Матері, мета якого формувати повагу до родини і Матері.

Прикордонна, 150 Провели свята для дітей у дворах до Дня міста.

«Наш край» організував колективне звернення до депутатів Миколаївської міської ради та міському голові Олександру Сенкевичу щодо вирішення питання берегоукріплення Намиву.

Придбано футбольні ворота і футбольні гетри для спортсменів СДЮСШОР з футболу.

Виділено кошти на придбання оргтехніки та технологічного обладнання:

 • СЗШ 31; ЗОШ №36;
 • бібліотеці по пров. Суднобудівному;
 • Дитячій поліклініці на вул. Садовій;
 • Міському управлінню охорони здоров’я;
 • Музичній школі №3 та №2;
 • Дитячому садку №7 і №15.

 

Формування перспективного плану розвитку міста Миколаєва.

За пропозицією С.М. Карцева до Перспективного плану розвитку міста включили наступні проекти:

 • ремонт та реконструкція міських мереж;
 • вирішення житлових питань робітників бюджетних установ. Зокрема, реконструкція існуючої Будівлі по вул. Шосейній, 119;
 • безпека шкіл, у т.ч. питна вода та охорона;
 • забезпечення соціальнім житлом мешканців міста;
 • реконструкція будівлі ДНЗ №67 за адресою пр. Миру, 7/1;
 • Програма «Нова українська школа»;
 • Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській 23/1 під дитячу художню школу;
 • Реставрація пам’ятки архітектури національного значення «Офіцерське Зібрання» за адресою вул. Артилерійська, 7.

Рухаємось вперед заради прав та законних інтересів громади міста Миколаєва!

 

Теги: , ,