Оголошується проект «Мандри по нашому краю»

Миколаївська область розташована на півдні України в межах Причорноморської низовини в басейні нижньої течії річки Південний Буг. Наш регіон широко відомий своїми чорноморськими курортами: Коблево, Рибаківка, Очаків. В нашій області є безліч цікавих історичних і природних пам’яток. Деякі з них, такі як Мигійські пороги і Кінбурнська коса, в останні роки стали користуватися популярністю у туристів. Але, набагато істинно дивовижних, унікальних, виняткових і неповторних куточків Миколаївщини залишаються відомі тільки досить вузькому колу.

Миколаївською обласною радою прийнята Програма розвитку туризму та курортів у Миколаївській області на 2016-2020 роки, яка покликана стимулювати ефективне використання наявних рекреаційних ресурсів, підвищувати рівень міжрегіонального та міжгалузевого співробітництва, стимулювати розвиток ринкових відносин у рекреаційно-туристичній сфері, визначити перспективи подальшого розвитку туризму на основі аналізу його сучасного стану.

За для створення більшої туристичної привабливості Миколаївської області та залучення громадян до активного способу життя Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» оголошує проект пошуку та рекламування найкращих краєвидів та місць відпочинку Миколаївщини.

Ми, разом із вами, хочемо побачити чи добре ми знаємо наш рідний край, відкрити для себе, мешканців та гостей Миколаївщини нові  малознайомі  краєвиди та пам’ятні місця, які можуть стати привабливими для відпочинку або туризму.

До участі у проекті запрошуються повнолітні громадяни України, які люблять свій край, знають, цінують та хочуть допомогти зробити відомими свою малу батьківщину.

Якщо вам цікавий наш проект, вам потрібно:

  • Зробити фотокартку красивої місцини, історичної пам’ятки тощо.
  • Зробити опис місцезнаходження краєвиду, його особливості, наявність пам’ятки, або історичних подій, які відбувалися на відібраному куточку рідного краю. Відмітити привабливість як місця для відпочинку, туризму: підземні джерела, озера, наявність дивовижної флори.
  • Направити матеріали на нашу електронну скриньку: [email protected] із приписом «Мандри по нашому краю» та даними про себе: ПІБ, місце проживання, рік народження, контактний телефон.
  • За бажанням, ви можете запропонувати своє бачення «розкрутки» улюбленого місця відпочинку.

 

За підсумками розгляду ваших фотографій та історій буде надруковано черговий випуск буклету «Вікенд «Нашого краю», де буде розміщено наданий вами матеріал, із вказанням автора.

Проект безстроковий. Випуски буклетів здійснюються двічі на рік.

Чекаємо ваших матеріалів та пропозицій.

 

 

Теги: ,