Проект «Наш квітучий край» поширюється Миколаївщиною

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

Хвиля проекту докотилася до Казанки. Тепер захаращена клумба в центрі селища розквітне трояндами.

«Ми взяли під постійний догляд клумбу в центрі Казанки. Вона була засмічена, росло на ній, що саме насіється – бур’ян одним словом. Ми її вичистили і засадили трояндами. Будемо тепер постійно доглядати. Хочемо, щоб наша Казанка розквітла, як ці троянди», — розповів голова районної організації партії «Наш край» Василь Кузін.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини вже висаджено більше тисячі саджанців паркових і садових культур.

«Наш край» у Казанці вже має досвід перетворення закинутих ділянок на квітник. Минулого року під час суботнику було висаджено двадцять п’ять кущів троянд, упорядковано прилеглу територію біля пам’ятнику воїнам — афганцям. Казанківска районна  організація політичної партії «НАШ КРАЙ» взяла на себе зобов’язання підтримувати в належному стані територію біля пам’ятнику та піклуватися за висадженими рослинами.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

 

Теги: , , ,