У Снігурівській школі закладено традицію саджати родинні дерева

Снігурівська опорна школа у місті Снігурівка долучилася до власного соціального проекту обласної організації партії «Наш край», приуроченого до Дня Землі, який відзначається 22 квітня.

На території школи вже є зелені насадження, але при сучасному екологічному становищі озеленення багато не буває. Тому батьки, учні та вчителі школи з радістю відгукнулися на пропозицію Снігурівської районної організації партії «Наш край» долучитися до соціального проекту та поповнити зелену територію новими насадженнями. Відтепер паркова зона школи матиме назву «Родинний парк». Адже кожен саджанець висаджувала окрема родина, яка візьме його під опіку.

«Я навчався у цій школі. І діти тут мої будуть вчитися. І сьогодні ми започаткували гарну традицію – кожна сім’я в школі посадить і матиме своє родинне дерево. Ці саджанці ростимуть разом із нашими дітьми. Це дуже символічно. А ще таким чином ми навчимо наших дітей дбати про довкілля та цінувати працю свою та інших людей», — розповів голова районної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Андрій Закусілов.

Нагадаємо, традиція висадки родинних дерев була започаткована жителями Маложенівської сільської ради Єланецького району. Восени на місці колишнього звалища при підтримці Юрія Кормишкіна було закладено зону відпочинку.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини при підтримці голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна вже висаджено більше тисячі саджанців паркових і садових культур.

Окрема подяка депутату Миколаївської обласної ради Надії Івановій, яка допомогла організувати саджанці для реалізації проекту.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.