Про користь дерев та зелених насаджень

Дерева  — один з найбільших живих організмів на планеті і один з найбільших природних ресурсів Землі. Вони підтримують наше повітря чистим, знижують рівень шуму, покращують якість води, запобігають ерозії ґрунтів, забезпечують їжею і будівельним матеріалом, створюють тінь і допомагають зробити ландшафт красивим. Ось ще деякі роздуми, факти і цифри про цих старих жителів землі і живі скарби … дерева!

  1. Випаровування вологи через листя і тінь від дерев знижує щорічні витрати на охолодження приміщень на 2,1 мільярда доларів.
  2. Дерева є найбільш довгоживучими живими організмами на Землі.
  3. Кожне дерево середніх розмірів заощаджує близько 7 доларів щорічних екологічних переваг, включаючи збереження енергії та зменшення забруднення навколишнього середовища.
  4. Одне дерево виробляє близько 113 кілограмів кисню на рік. Це означає, що два дорослих дерева можуть виробляти достатньо кисню, щоб покрити щорічну потребу в кисні сім’ї з чотирьох осіб.
  5. Всього лише одне дерево здатне поглотити за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу 41,8 тисяч кілометрів.
  6. У перебігу свого життя одне дерево здатне поглинути одну тонну вуглекислого газу.
  7. Середня тривалість життя дерев у межах міста складає всього 8 років. Для порівняння максимальна тривалість життя дерев в дикій природі: яблуня до 200 років, груша до 300, сосна європейська — 500, дуб — 1000 років, яловець — максимум 1500 років.

Нагадаємо, що Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини при підтримці голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна вже висаджено більше тисячі саджанців паркових і садових культур.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

Теги: , ,