ФОТОКОНКУРС « КРАСА ПИСАНКИ»

Вже зовсім скоро настане свято, яке щороку відзначається в багатьох країнах і відоме під назвою Великдень. В кожній християнській країні є свої традиції, але є у цього свята одна незмінна деталь, яка для багатьох стала його символом, і цей символ – великоднє яйце.

Писанка – це символ Сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості. В Україні, в місті Коломия,  існує музей писанки, у місті Львов проводиться щорічний фестиваль писанок, надруковано пам’ятні монети «Українська писанка». Навіть у Канаді, в місті Веґревілі, велику частину населення якого становлять канадські українці, створено дванадцятиметровий пам’ятник українській писанці.

Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край», задля збереження українських традицій та напередодні великого свята всіх християн запрошує вас проявити свою фантазію та долучитися до фотоконкурсу «КРАСА ПИСАНКИ».

Умови конкурсу:

► Направити на нашу електронну скриньку: [email protected] фото писанки та своє фото на фоні конкурсної роботи із приписом ФОТОКОНКУРС «КРАСА ПИСАНКИ» та даними про себе: ПІБ, місце проживання, рік народження, контактний телефон.

► Кількість виставлених на конкурс робіт не обмежена, але зайняти призове місце може тільки одна робота від одного учасника.

► В конкурсі приймають участь повнолітні громадяни України, але робота разом із дітьми заохочується.

Критерії оцінки

Конкурсні роботи оцінюються за такими критеріями:

  • художній рівень представлених робіт;
  • оригінальність;
  • використання народних традицій;
  • якість наданих фотографій.

 

Найкращі роботи із фото автора будуть розміщені на нашому сайті http://nashkray.mk.ua, на сторінці ФБ та у партійній газеті (яку ви зможете отримати). На переможця чекає цікавий приз!

Ваші фото приймаються в електронному вигляді до 29 квітня. Результати будуть оголошені на початку травня.

Теги: , ,