Сміття вбиває тварин. Візьміть участь у «Сміттєвому челенджі» з «Нашим краєм»

Забруднення навколишнього середовища створює велику небезпеку для тварин. Природоохоронні організації борються з ним, організовуючи акції з прибирання сміття, в яких бере участь населення того чи іншого міста або селища. В останні роки такі акції проводяться у багатьох країнах.

Люди, не замислюючись, залишають сміття в місцях відпочинку — на берегах озер або річок, на пляжах; у лісі поблизу свого будинку або дачі. Ми деколи вже не помічаємо, скільки скляних пляшок, бляшанок і пластикових упаковок лежить на газонах або серед дерев у міському парку. Люди навіть не уявляють, які наслідки має таке зневажливе ставлення до природи.

Пластикові відходи в світовому океані щороку вбивають мільйони тварин. Від нього постраждали майже 700 видів. Також пластик розпадається на мікрочастинки, які потім з водою і рибою потрапляють у наш організм.

Майже 50% того, що ми викидаємо (папір, скло, метал та інші матеріали), є придатним для повторного використання. За підрахунками, кожна сім’я, яка викидає папір у спеціально для цього призначені контейнери, за рік рятує від вирубки шість дерев.

На жаль, велика частина відходів все ще відправляється на звалища. Єдиним вирішенням цієї проблеми є сортування і переробка відходів. Якби люди дотримувались чистоти, звалищ було б на 20% менше.

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

В рамках проекту пропонується участь у «Сміттєвому челленджі». Ідея проведення прибирання забрудненої території, яка поширюється світом і стала «вірусною», та фотографування у режимі «до» та «після».

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

 

Теги: ,