НАШ КРАЙ вітає Юрія Кормишкіна з Днем народження!

6 квітня свій День народження святкує голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край», Заслужений працівник сільського господарства України Юрій Кормишкін. Успішний керівник, громадський діяч, справжній професіонал, відданий своїй справі, який щодня докладає значних зусиль для розбудови партії та розвитку рідного краю.
Про нього кажуть: людина слова, честі та совісті. На його відповідальних плечах більше 2000 сімей Миколаївщини, людей, які віддано працюють в очолюваному Юрієм Кормишкіним підприємстві ТОВ «СП «Південна Аграрно-Експортна Компанія».

Його прізвище та здобутки в аграрному секторі знають уже далеко за межами України. Депутат Миколаївської обласної ради трьох скликань, доктор економічних наук, успішний бізнесмен та ефективний політик, чия діяльність була оцінена і Верховною Радою України. Саме за вагомий внесок в утвердження принципів місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм Юрія Кормишкіна нагороджено Грамотою і медаллю Верховної Ради України.
Він син землі, людина, яка не цурається своєї малої батьківщини, яка щодня працює для того, щоб кожен наступний день ставав кращим та успішнішим за попередній. Він об’єднує молодь, дає можливість розвитку та самореалізації.

Займаючи посаду голови партії «Наш край», він зумів об’єднати навколо себе досвідчених господарників, вчителів, лікарів, сільських голів. Протягом 3,5 років роботи політичної сили, люди на місцях уже відчули значну підтримку у вирішенні гострих питань у себе в районах та селах.
«Наш край» пишається своїм лідером. Для нас честь працювати з Вами, шановний Юрію Анатолійовичу, пліч-о-пліч. Вся наша багатотисячна команда впевнена, що разом з Вами та поряд з Вами ми ще багато зможемо реалізувати проектів, направлених на розвиток рідної Миколаївщини.
Дай Бог Вам міцного здоров’я, благополуччя та сили. Нехай в сім’ї завжди панує любов та затишок, в роботі супроводжують успіх та натхнення, а поряд будуть тільки ті люди, які, як і Ви, готові зі світанку та до заходу сонця робити свою роботу, направлену на розвиток, добро та процвітання.

З Днем народження! 
З глибокою повагою,
Миколаївська обласна організація політичної партії НАШ КРАЙ

Теги: ,